Golarka do zarostu i ciała Philips OneBlade Pro QP6541/15 - czarna [QP6541/15]
Golarka do zarostu i ciała Philips OneBlade Pro QP6541/15  - czarna
Philips
Kod produktu: 26812
Marka: Philips
Model: QP6541/15
GTIN (EAN): 8720689003100
Dostępność: niedostępny w ofercie
Produkt nie jest już dostępny.
Golarka Philips OneBlade Pro QP6541/15 to bardzo praktyczne narzędzie do golenia na sucho i mokro oraz przycinania zarostu o dowolnej długości i pielęgnacji włosów na ciele. Doskonale sprawdzi się do tworzenia wyraźnych linii i konturów, aby nadać brodzie pożądany kształt. Maszynka posiada dwustronne ostrze 360 Blade, które podąża za liniami twarzy, umożliwiając łatwe golenie wszystkich partii twarzy bez podrażniania skóry. W zestawie znajduje się również nasadka z 14 ustawieniami rozmiaru od 0,5 mm do 10 mm. Nasadka ta umożliwia przycinanie zarostu do żądanej długości. Dostępna jest również nasadka zapobiegająca zacięciom do golenia wrażliwych miejsc oraz nasadka 3 mm do przycinania włosów na ciele. Zaletą jest również niewielki rozmiar urządzenia - jest ono łatwe w obsłudze. Czas pracy urządzenia wynosi 90 minut, a czas ładowania 60 minut. O stanie naładowania akumulatora informuje dioda na obudowie urządzenia.
Kolor: czarny
Zasilanie: akumulatorowe
Właściwości:
- golarka do golenia na sucho i mokro
- do przycinania i pielęgnacji włosów na ciele
- przesuwna nasadka do przycinania zarostu (0,5-10 mm)
- dwustronne ostrze obracane o 360°
- golenie bez podrażnień skóry
- nadaje się do modelowania konturów i linii
- wygodna manipulacja dzięki niewielkim rozmiarom
- czas pracy do 90 minut
- czas ładowania 60 minut
Opakowanie zawiera:
- wymienne ostrze golące
- nasadka regulowana (0,5-10 mm)
- nasadka ochronna
- nasadka do włosów (3 mm)
- kabel USB do ładowania
Wskazówka: Aby zapewnić optymalne działanie golarki, zaleca się wymianę ostrzy co 4 miesiące.
QR kód Golarka do zarostu i ciała Philips OneBlade Pro QP6541/15  - czarna
Akcesoria: nasadki, kabel do ładowania
Czas ładowania: 60 min
Czas pracy: 90 min
Częstotliwość napięcia: 50-60 Hz
Długość kabla: 0.9 m
Funkcje maszynki: wskaźnik zasilania, wodoodporna, zasilanie USB
Kolor: czarny
Napięcie wejściowe: 100-240 V
Nasadki: 0.4 mm, 0.6 mm, 0.8 mm, 1 mm, 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 3.5 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm
Rodzaj baterii: Li-Ion
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Stan towaru: nowy
Szerokość ostrza: 32 mm
Waga opakowania: 0.43 kg
Waga produktu: 0.11 kg
Wymiary opakowania - głębokość: 7 cm
Wymiary opakowania - szerokość: 14.5 cm
Wymiary opakowania - wysokość: 24.3 cm
Wymiary produktu - głębokość: 3 cm
Wymiary produktu - szerokość: 3 cm
Wymiary produktu - wysokość: 16 cm
Marka Philips
Philips
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:
Brzytwa fryzjerska do ścinania włosów i golenia Duko - 242 mm
W magazynie 20 szt i więcej
Dodaj do ulubionych
Środek do dezynfekcji narzędzi i powierzchni w sprayu Amoené Lavosept - cytryna - 200 ml
W magazynie 20 szt i więcej
Dodaj do ulubionych
Profesjonalna golarka foliowa BaByliss Pro FOILFX01
W magazynie 15 szt
-15%
  Promocja do 30.06.
Przeglądaj Szampon odbudowujący do włosów matowych i łamliwych Dr. Santé Keratin - 1000 ml
Szampon odbudowujący do włosów matowych i łamliwych Dr. Santé Keratin - 1000 ml
-15%
  Promocja do 30.06.
Przeglądaj Szampon stymulujący porost włosów Dr. Santé Anti Hair Loss - 1000 ml
Szampon stymulujący porost włosów Dr. Santé Anti Hair Loss - 1000 ml
Golarka foliowa Wahl Mobil Shaver - 3615-0471
Nasadka do maszynki Wahl 4503-7070 - 25 mm
W magazynie 4 szt
Profesjonalny trymer do włosów Captain Cook Drake - czarna
Wielofunkcyjny spray do ostrzy Kiepe Professional 5in1 Blade Oil - 400 ml
Dlaczego warto kupować u nas?
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta