Popularna profesjonalna maszynka do włosów w ulepszonej wersji Wahl Senior 2.0 Professional Cordless Clipper łączy w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesnymi technologiami, które doceni każdy profesjonalista! Maszynka posiada o 20% szybszy silnik bezszczotkowy o mocy 8000 obrotów na minutę oraz funkcję Adaptive Speed Control, dzięki której automatycz... więcej »
| Cena z VAT : | 980,36 zł | |
| Cena bez VAT : | 810,21 zł | |
Popularna profesjonalna maszynka do włosów w ulepszonej wersji Wahl Senior 2.0 Professional Cordless Clipper łączy w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesnymi technologiami, które doceni każdy profesjonalista! Maszynka posiada o 20% szybszy silnik bezszczotkowy o mocy 8000 obrotów na minutę oraz funkcję Adaptive Speed Control, dzięki której automatycznie dostosowuje się do rodzaju włosów, umożliwiając płynniejsze i szybsze strzyżenie. Ostrze ze stali węglowej New 5-Star Standard 2.0 o szerokości 46 mm ma regulowaną wysokość strzyżenia od 0,7 mm do 1,5 mm z możliwością ustawienia zerowej wysokości strzyżenia, co pozwala na tworzenie nawet precyzyjnych fryzur typu fade. Czarna chromowana powłoka PVD i DLC zapewniają większą wytrzymałość, trwałość i odporność na korozję oraz nawet 4-krotnie wydłużają ostrość ostrza. Unikalna dźwignia blokująca Click/No Click pozwala bez użycia narzędzi przełączać się między 5 pozycjami z kliknięciem lub płynną regulacją. Wystarczy podnieść i obrócić. Metalowa dolna część korpusu maszynki jest ergonomicznie wyważona, a dzięki swojemu kształtowi zapewnia lepszy chwyt i obsługę maszynki. Akumulator litowo-jonowy zapewnia czas pracy do 150 minut, a czas ładowania wynosi 75 minut. W zestawie znajduje się stacja ładująca, zestaw plastikowych nasadek z metalowym zaczepem (o rozmiarach 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm i 16 mm), szczoteczka do czyszczenia, osłona ostrza, olej, grzebień barberski do strzyżenia i ładowarka.
Kolor: czarny/srebrny
Rodzaj zasilania: akumulatorowe/sieciowe
Technologia:
Adaptive Speed Control - automatycznie dostosowuje prędkość maszynki do rodzaju włosów, zapewniając płynniejsze i szybsze strzyżenie
Dźwignia blokująca Click/No Click - umożliwia przełączanie bez użycia narzędzi między 5 pozycjami z kliknięciem lub płynną regulacją wysokości strzyżenia w zakresie 0,7-1,5 mm
Powłoka PVD i DLC ostrza - zapewnia większą wytrzymałość, trwałość i odporność na korozję oraz nawet 4-krotnie dłuższą ostrość ostrzy, a także lepsze chłodzenie podczas pracy
Właściwości:
- profesjonalna maszynka do włosów i brody
- tradycyjny wygląd z nowoczesnymi technologiami
- bezszczotkowy silnik o mocy 8000 obr./min.
- zapewnia płynniejsze i szybsze strzyżenie
- ostrze ze stali węglowej (46 mm)
- regulowana wysokość strzyżenia 0,7–1,5 mm
- możliwość ustawienia zerowej wysokości strzyżenia
- idealna do precyzyjnych cięć typu fade
- większa wytrzymałość i dłuższa ostrość ostrza
- dźwignia blokująca z przełączaniem między regulacją z kliknięciem lub płynną regulacją
- ergonomicznie ukształtowana dolna metalowa część maszynki
- niewielka waga (377 g)
- wygodny chwyt i łatwa obsługa
- akumulator litowo-jonowy
- czas pracy do 150 minut
- czas ładowania 75 minut
- designerska dioda LED informująca o stanie akumulatora
- możliwość ładowania również przez USB-C
Zawartość opakowania:
- plastikowe nasadki z metalowym zaczepem (1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm i 16 mm)
- osłona ostrza
- stacja ładująca
- ładowarka
- grzebień barberski do strzyżenia
- szczoteczka do czyszczenia
- olej
| Akcesoria: | szczoteczka do czyszczenia, grzebień, osłonka na ostrze, stacja ładująca, nasadki |
| Czas ładowania: | 75 min |
| Czas pracy: | 150 min |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 2.4 m |
| Funkcje maszynki: | wskaźnik zasilania, zasilanie USB-C, ustawienie wysokości cięcia, zerowa wysokość strzyżenia, oczko do zawieszenia, szybkie ładowanie |
| Kolor: | czarny |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Nasadki: | 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm |
| Obroty silnika: | 8000 obr/min |
| Rodzaj baterii: | Li-Ion |
| Rodzaj maszynki: | klasyczna - strzyżenie |
| Rodzaj zasilania: | akumulatorowe i sieciowe |
| Stan towaru: | nowy |
| Szerokość ostrza: | 46 mm |
| Waga opakowania: | 1.182 kg |
| Waga produktu: | 0.377 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 9 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 15.5 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 23.5 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 4.3 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 4.5 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 18 cm |
| Wysokość cięcia: | 0.7-1.5 mm |
WAHL Professional to północnoamerykańska firma założona w 1919 roku przez Lee J. Wahla, który w tym samym roku opatentował pierwszą elektryczną maszynkę do strzyżenia włosów. Dzięki temu korporacja stała się liderem w dziedzinie profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów w swojej kategorii. W 1967 roku firma wprowadziła na rynek pierwszą akumulatorową maszynkę do strzyżenia, a w 1971 roku wprowadziła ją na rynek, natychmiast dominując ponad 90% rynku maszynek do strzyżenia w Ameryce Północnej. W 1996 roku firma Wahl przejęła niemieckie firmy Moser i Ermila, dzięki czemu stała się największym producentem maszynek do strzyżenia na świecie. W 2009 roku firma Wahl obchodzi 90. rocznicę powstania jako prekursor profesjonalnych i domowych produktów do pielęgnacji włosów. Wśród sprzętu elektrycznego do pielęgnacji ciała znajdują się maszynki do zarostu, a do pielęgnacji włosów - suszarki do włosów, lokówki, suszarko- lokówki i prostownice do włosów.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!