Kod produktu: 25964
Marka: Laifen
GTIN (EAN): 6976973850895
Dostępność: dostępny natychmiast
Kolor: jasnozielona z połyskiem
Profesjonalna suszarka do włosów Laifen Swift SE Lite Glossy Green - 1400 W - jasnozielona z połyskiem
| Cena z VAT : | 392,68 zł | |
| Cena bez VAT : | 324,53 zł | |
| Akcesoria: | koncentrator |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 2.5 m |
| Funkcje suszarki: | super cicha, jonizacja |
| Kolor: | zielony |
| Maksymalna temperatura: | 80 °C |
| Moc: | 1400 W |
| Napięcie wejściowe: | 220-240 V |
| Obroty silnika: | 100000 obr/min |
| Poziom hałasu: | 62 dB |
| Regulacja temperatury: | 20 °C, 50 °C, 80 °C |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe |
| Rozmieszczenie przycisków na suszarce: | na zewnątrz |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 1.76 kg |
| Waga produktu: | 0.345 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 13 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 19 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 38 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 7 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 8.3 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 27.7 cm |
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!