Kod produktu: 28255
Marka: Moser
Model: 561.08/I-R
Dostępność: niedostępny w ofercie
Stan towaru: rozpakowany
Dotyczy towaru zwróconego w terminie 14 dni od zakupu. Towar został jedynie rozpakowany, jest w dobrym stanie i nie nosi śladów uszkodzeń. Profesjonalna suszarka do włosów Moser Edition Pro 2 w kolorze czarnym matowym posiada mocny i niezawodny silnik AC o mocy 2000 W i cichą pracą. Dzięki wyważonej wadze i ergonomicznemu uchwytowi suszarka jest... więcej »
Dotyczy towaru zwróconego w terminie 14 dni od zakupu. Towar został jedynie rozpakowany, jest w dobrym stanie i nie nosi śladów uszkodzeń.
Profesjonalna suszarka do włosów Moser Edition Pro 2 w kolorze czarnym matowym posiada mocny i niezawodny silnik AC o mocy 2000 W i cichą pracą. Dzięki wyważonej wadze i ergonomicznemu uchwytowi suszarka jest łatwa w obsłudze. Suszarka posiada dwustopniową regulację prędkości nawiewu i dwustopniową regulację temperatury powietrza, w tym oddzielny przycisk do włączania funkcji zimnego powietrza. Suszarka jest łatwa w utrzymaniu dzięki zdejmowanemu filtrowi. W zestawie znajdują się dwa koncentratory z technologią OAS, która zwiększa ilość zasysanego powietrza, przyspieszając proces suszenia i zapobiegając przegrzaniu gorącego powietrza.
Kolor: czarny matowy
Technologia:
Over Air System - zwiększa ilość zasysanego powietrza o 10%, przyspieszając proces suszenia i jednocześnie zapobiegając przegrzewaniu gorącego powietrza, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia włosów.
Własciwości:
- profesjonalna suszarka
- cichy i niezawodny silnik AC
- moc 2000 W
- ergonomiczny design
- dwustopniowe ustawienie prędkości nawiewu powietrza
- dwustopniowe ustawienie temperatury powietrza
- przycisk zimnego powietrza do utrwalania fryzury
- zdejmowany tylny filtr
Opakowanie zawiera:
- dwa koncentratory
| Akcesoria: | koncentrator |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Funkcje suszarki: | jonizacja, zimne powietrze, oczko do zawieszenia |
| Kolor: | czarny |
| Moc: | 1700-2000 W |
| Napięcie wejściowe: | 220-240 V |
| Poziom hałasu: | 69 dB |
| Stan towaru: | rozpakowany |
| Waga opakowania: | 0.7 kg |
| Waga produktu: | 0.38 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 10.5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 23.7 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 24.5 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 8.8 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 26 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 24 cm |
Niemiecka firma MOSER powstała w 1946 roku i jest dziś jednym z wiodących na świecie producentów maszynek do strzyżenia, suszarek do włosów, lokówek i prostownic do włosów. Od 1996 roku Moser jest częścią międzynarodowej korporacji WAHL Professional i tym samym jest jednym z największych na świecie koncernów produkujących produkty do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów.
Maszynki do strzyżenia Moser są najlepiej sprzedającymi się i najpopularniejszymi produktami tego typu w Czechach.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!