Profesjonalna suszarka do włosów Paul Mitchell Dry Lightweight Professional Hair Dryer w limitowanej różowej wersji zachwyca cyfrowym silnikiem bezszczotkowym o mocy aż 1600 W, który umożliwia szybkie i łatwe suszenie włosów. Technologia RapidStyleTM z mikrochipem SmartSense monitoruje temperaturę nawet 200 razy na sekundę, zapewniając równomierne ... więcej »
| Cena z VAT : (ważna do 15.05.) | 784,29 zł | |
| Cena bez VAT : | 648,17 zł | |
| Cena przed rabatem : | -20% |
|
Profesjonalna suszarka do włosów Paul Mitchell Dry Lightweight Professional Hair Dryer w limitowanej różowej wersji zachwyca cyfrowym silnikiem bezszczotkowym o mocy aż 1600 W, który umożliwia szybkie i łatwe suszenie włosów. Technologia RapidStyleTM z mikrochipem SmartSense monitoruje temperaturę nawet 200 razy na sekundę, zapewniając równomierne ogrzewanie i delikatniejszą stylizację. Do tego przyczynia się również podwójna jonizacja z jonami dodatnimi i ujemnymi, dzięki czemu włosy są gładkie, lśniące, miękkie i nie puszą się. Suszarka umożliwia ustawienie aż 3 temperatur powietrza i 3 prędkości nawiewu, dzięki czemu jest idealna do wszystkich rodzajów włosów, zapewniając gładkie rezultaty i podkreślając loki. Nie brakuje również oddzielnego przycisku zimnego powietrza, który aktywuje się poprzez przytrzymanie. Funkcja pamięci zapamiętuje ostatnie ustawienia suszarki. Dzięki bardzo niewielkiej wadze 358 gramów i kablowi o długości 2,7 metra używanie suszarki jest bardzo wygodne. Aby ułatwić konserwację, tylny filtr suszarki można łatwo zdjąć i wyczyścić. W zestawie znajduje się magnetyczny koncentrator, magnetyczny dyfuzor oraz szczoteczka do czyszczenia.
Kolor: różowy
Technologia:
Funkcja podwójnej jonizacji - podwójny generator jonów wytwarza jony dodatnie i ujemne, które nadają włosom gładkość, połysk i miękkość oraz eliminują ich puszenie się
RapidStyle TechnologyTM - dzięki mikrochipowi SmartSense monitoruje temperaturę nawet 200 razy na sekundę, zapewniając równomierne nagrzewanie i delikatniejszą stylizację
Właściwości:
- profesjonalna suszarka do włosów
- edycja limitowana
- cyfrowy silnik bezszczotkowy o mocy 1600 W
- zapewnia szybkie, łatwe i delikatne suszenie włosów
- podwójna jonizacja
- 3 ustawienia temperatury powietrza
- 3 ustawienia nawiewu
- przycisk zimnego powietrza
- funkcja zapamiętywania ostatniego ustawienia
- niewielka waga 358 g
- kabel o długości 2,7 m
- zdejmowany filtr tylny
- akcesoria magnetyczne
Zawartość opakowania:
- magnetyczny koncentrator
- magnetyczny dyfuzor
- szczoteczka do czyszczenia
| Akcesoria: | dyfuzor, koncentrator, szczoteczka do czyszczenia |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 2.7 m |
| Funkcje suszarki: | jonizacja, oczko do zawieszenia, zimne powietrze |
| Kolor: | różowy |
| Moc: | 1600 W |
| Napięcie wejściowe: | 220-240 V |
| Rodzaj silnika: | cyfrowy |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe |
| Rozmieszczenie przycisków na suszarce: | po wewnętrznej stronie |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 1.363 kg |
| Waga produktu: | 0.358 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 9 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 27.5 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 32 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 6 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 19 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 20.2 cm |
Paul Mitchell to marka profesjonalnych kosmetyków do włosów i akcesoriów fryzjerskich znana na całym świecie. Została założona w 1980 roku przez dwóch przyjaciół, Paula Mitchella i Johna Paula DeJorię, którzy pragnęli wspierać sukces fryzjerów i oferować luksusową pielęgnację włosów w przystępnych cenach. Marka jest pionierem produktów kosmetycznych, które nie są testowane na zwierzętach. Angażuje się również w kampanie ekologiczne mające na celu ochronę środowiska. Produkty najwyższej jakości oparte są w całości na naturalnych składnikach, zawierających między innymi drzewo herbaciane, olej marula i dziki imbir. Profesjonalne kosmetyki do włosów Paul Mitchell to idealny wybór dla salonów fryzjerskich i do użytku domowego. Od szamponów po prostownice - w naszej szerokiej ofercie znajdziesz idealne produkty Paul Mitchell do swojego rodzaju włosów. Podaruj swoim włosom wyjątkową pielęgnację dzięki ekskluzywnym produktom Paul Mitchell i odkryj, jak to jest mieć piękne, zdrowe włosy pełne blasku i aksamitnej miękkości.
Pokaż więcej
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!