Kod produktu: 29286
Marka: Revlon
Dostępność: dostępny natychmiast
Rodzaj produktu: suszarka do włosów + szczotka gratis
Profesjonalna suszarka do włosów Revlon Smooth Brilliance RVDR5251E - 2000 W - czarna + Okrągła szczotka do włosów Revlon Nano Ion+ Ceramic - 46 mm - czerwona - GRATIS
| Cena z VAT : | 160,54 zł | |
| Cena bez VAT : | 132,67 zł | |
Profesjonalna suszarka do włosów Revlon Smooth Brilliance RVDR5251E - 2000 W - czarna
+
Okrągła szczotka do włosów Revlon Nano Ion+ Ceramic - 46 mm - czerwona - GRATIS
Profesjonalna suszarka do włosów Revlon Smooth Brilliance RVDR5251E o mocy 2000 W nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Jest wyposażona w wysokowydajny silnik AC, który zapewnia długą żywotność i niezawodne działanie. Technologia ceramiczna zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, co chroni włosy przed uszkodzeniami i pozostawia je zdrowe i lśniące. Technologia jonizacji z turmalinem minimalizuje puszenie się włosów, eliminuje elektryzowanie się, zapewniając gładki wygląd, a także ułatwia stylizację i nadaje włosom promienny połysk. Suszarka posiada 3 ustawienia temperatury, 2 poziomy prędkości, a także przycisk zimnego powietrza do utrwalania fryzury. Zdejmowana tylna kratka ułatwia czyszczenie suszarki z włosów i kurzu, które mogą utrudniać przepływ powietrza i zmniejszać jej wydajność. Regularna konserwacja pomaga zapobiegać przegrzaniu i wydłuża żywotność urządzenia. Dzięki poręcznej pętli suszarkę można łatwo i wygodnie zawiesić. W zestawie znajduje się koncentrator powietrza do precyzyjnej stylizacji o szerokości 8,7 cm oraz dyfuzor o średnicy 11 cm do uzyskania objętości i naturalnych fal.
Kolor: czarny
Technologia:
Technologia jonizująca z turmalinem - uwalnia jony ujemne, które zmniejszają elektryzowanie się włosów, uszczelniając ich włókna i pozostawiając je gładkie, lśniące i nawilżone
Technologia ceramiczna - zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, które chroni włosy przed uszkodzeniami i zachowuje ich zdrowy wygląd
Właściwości:
- profesjonalna suszarka do włosów
- do delikatnego suszenia
- mocny silnik AC
- jonizacja
- równomierne rozprowadzanie ciepła
- 3 ustawienia temperatury
- 2 ustawienia prędkości powietrza
- przycisk zimnego powietrza
- zdejmowana tylna kratka
- praktyczna pętla do zawieszania
- kabel o długości 1,8 m
Opakowanie zawiera:
- koncentrator powietrza
- dyfuzor
Okrągła szczotka Revlon Nano Ion+ Ceramic została zaprojektowana z myślą o szybkiej i delikatnej stylizacji podczas suszenia włosów. Połączenie ceramicznej powierzchni i technologii Nano Ion+ zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, co przyspiesza i ułatwia modelowanie włosów bez ryzyka ich uszkodzenia. Jonowe nylonowe włosie skutecznie eliminuje elektryzowanie się włosów, pozostawiając je gładkie, lśniące i zdrowe nie tylko w dotyku, ale i wizualnie. Szczotka jest idealna do wszystkich rodzajów włosów, a jej ergonomicznyuchwyt pasuje do każdej dłoni.
Kolor: czerwony
Średnica: 46 mm
Średnica z włosiem: 79 mm
Technologia:
Nano Ion+ Ceramic - pomaga równomiernie rozprowadzać ciepło i chroni włosy przed przegrzaniem, a jony ujemne zmniejszają elektryzowanie się włosów i ogólnie wspomagają szybszą i delikatniejszą stylizację
Właściwości:
- okrągła szczotka do stylizacji i suszenia włosów
- jonowe nylonowe włosie
- eliminuje elektryzowanie się włosów
- ceramiczna powierzchnia szczotki
- równomiernie rozprowadza ciepło
- pozostawia włosy miękkie i lśniące
- odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów
- ergonomiczny uchwyt
| Akcesoria: | dyfuzor, koncentrator |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Funkcje suszarki: | jonizacja, oczko do zawieszenia, zimne powietrze |
| Kolor: | czarny |
| Moc: | 2000 W |
| Napięcie wejściowe: | 220-240 V |
| Rodzaj silnika: | AC |
| Rozmieszczenie przycisków na suszarce: | po wewnętrznej stronie |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 1.01 kg |
| Waga produktu: | 0.7 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 9.3 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 27.1 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 21.5 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 8.8 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 21 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 28 cm |
| Profesjonalna suszarka do włosów Revlon Smooth Brilliance RVDR5251E - 2000 W - czarna Rodzaj produktu: suszarka do włosów − RVDR5251E1 |
| W magazynie 20 szt i więcej | 141,07 zł Rabat 8 % |
Profesjonalna marka Revlon jest znanym na całym świecie liderem w dziedzinie kosmetyków. Oprócz kosmetyków dekoracyjnych i do włosów, w jej ofercie znajduje się szereg produktów elektrycznych, które pomagają w pielęgnacji ciała i włosów oraz są uzupełnieniem codziennej pielęgnacji skóry. Suszarko-lokówki, suszarki do włosów, prostownice do włosów, szczoteczki do oczyszczania twarzy czy urządzenia do pielęgnacji dłoni i stóp jak np. wanienki do hydromasażu czy zestawy do manicure i pedicure charakteryzujące się nowoczesnym designem, który pasuje do każdej łazienki. Profesjonalna marka Revlon istnieje na rynku od dziesięcioleci i współpracuje ze znanymi osobistościami i celebrytami. Jakość, design i niezawodność marki Revlon zrobią wrażenie również na Tobie.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!