Kod produktu: 29746
Marka: Valera
Model: SM588.05RCBL
GTIN (EAN): 7610558017608
Dostępność: dostępny natychmiast
Profesjonalna suszarka do włosów Valera Professional Swiss Steel Master Digital zachwyca nie tylko swoim designem z korpusem wykonanym z najwyższej jakości stali chromowanej, ale także zaawansowanymi funkcjami, niezawodnością i wytrzymałością. Suszarka jest wyposażona w cyfrowy, bezszczotkowy silnik BLDC Enduro o mocy 2200 W i żywotności do 10 000 ... więcej »
| Cena z VAT : | 674,11 zł | |
| Cena bez VAT : | 557,11 zł | |
Profesjonalna suszarka do włosów Valera Professional Swiss Steel Master Digital zachwyca nie tylko swoim designem z korpusem wykonanym z najwyższej jakości stali chromowanej, ale także zaawansowanymi funkcjami, niezawodnością i wytrzymałością. Suszarka jest wyposażona w cyfrowy, bezszczotkowy silnik BLDC Enduro o mocy 2200 W i żywotności do 10 000 godzin, zapewniający niezawodną i profesjonalną wydajność przy każdym użyciu. Aby zapewnić delikatne suszenie włosów, wbudowano generator jonów, który uwalnia jony ujemne, zmniejsza elektryzowanie się włosów, pomaga zachować ich naturalną wilgotność oraz ogranicza puszenie się i nadmierne wysuszanie. Suszarka posiada 6 kombinacji ustawień temperatury i nawiewu powietrza - 3 ustawienia temperatury, 2 prędkości nawiewu oraz oddzielny przycisk zimnego powietrza do utrwalenia fryzury, dzięki czemu można ją łatwo dostosować do różnych rodzajów włosów i potrzeb stylizacji. Wygodę użytkowania zapewnia 3-metrowy kabel z systemem obrotowym Rotocord, który umożliwia obrót o 360° bez plątania się kabla. Aby ułatwić czyszczenie, suszarka jest wyposażona w zdejmowany metalowy filtr tylny, który zapobiega przedostawaniu się włosów i kurzu do silnika oraz przyczynia się do wydłużenia żywotności suszarki. Filtr można łatwo zdjąć i wyczyścić. W zestawie znajduje się profesjonalny, wąski koncentrator z technologią Touch Me, który pozostaje chłodny nawet podczas dłuższego użytkowania, oraz czarne etui z materiału o wymiarach 40 x 30 cm, wykonane w 100% z bawełny.
Kolor: chrom/dekor drewna
Technologia:
Generator jonów - uwalnia jony ujemne, które pomagają ograniczyć elektryzowanie się włosów; zmniejsza puszenie się włosów, wygładza ich powierzchnię i wspomaga utrzymanie ich naturalnego nawilżenia, co sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze i bardziej zadbane
Rotocord - element wbudowany bezpośrednio w uchwyt umożliwia obrót kabla zasilającego o 360°, co zapobiega jego plątaniu się i zmniejsza ryzyko uszkodzenia
Koncentrator Touch Me - dzięki specjalnej technologii koncentrator pozostaje bezpiecznie chłodny w dotyku nawet podczas długiego użytkowania suszarki
Właściwości:
- profesjonalna suszarka do włosów
- obudowa z wytrzymałej stali chromowanej
- cyfrowy silnik bezszczotkowy BLDC Enduro
- moc 2200 W
- generator jonów zapewniający delikatne suszenie
- 3 ustawienia temperatury
- 2 ustawienia prędkości nawiewu
- przycisk zimnego powietrza
- zdejmowany metalowy filtr tylny
- kabel obrotowy o długości 3 metrów
- koncentrator Touch Me
- oryginalny design
Opakowanie zawiera:
- koncentrator Touch Me (szerokość 7,5 cm)
- czarne etui z materiału wykonane w 100% z bawełny
| Akcesoria: | koncentrator, etui |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 3 m |
| Funkcje suszarki: | jonizacja, zimne powietrze, obrotowy kabel |
| Kolor: | wielobarwny |
| Moc: | 1800-2200 W |
| Napięcie wejściowe: | 220-240 V |
| Rodzaj silnika: | cyfrowy |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 1.155 kg |
| Waga produktu: | 0.561 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 10.9 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 23.2 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 29 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 9.1 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 21.5 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 26 cm |
Valera Swiss Hair Specialists produkuje sprzęt do pielęgnacji włosów od 1955 roku. Szwajcarski producent współpracuje z profesjonalnymi fryzjerami, znanymi stylistami i barberami na całym świecie. Jest producentem rozwiązania Rotocod, które zapobiega niechcianemu plątaniu się kabla. Rozwój i współpraca z profesjonalistami i klientami końcowymi owocuje wysokiej jakości, niezawodnymi i precyzyjnymi produktami.
Pokaż więcej
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!