Profesjonalny trymer do włosów Varis Hair Trimmer VT30 - czarny + Zestaw profesjonalnych karbonowych grzebieni w etui Varis Carbon Combs - czarny - GRATIS
| Cena z VAT : | 589,29 zł | |
| Cena bez VAT : | 487,01 zł | |
Profesjonalny trymer do włosów Varis Hair Trimmer VT30 - czarny
+
Zestaw profesjonalnych karbonowych grzebieni w etui Varis Carbon Combs - czarny - GRATIS
Profesjonalny trymer do konturowania Varis Hair Trimmer VT30, w czarnym kolorze z pomarańczowymi detalami, zachwyca swoją wydajnością i stanie się doskonałym pomocnikiem w Twoim salonie fryzjerskim lub barbershopie. Maszynka posiada silny silnik o mocy 5000-6000 obrotów na minutę, dzięki czemu nadaje się do wykańczania i konturowania włosów oraz brody. Prędkość maszynki można wygodnie regulować za pomocą przycisków + i - na korpusie maszynki, każde naciśnięcie oznacza zmianę o 500 obrotów na minutę. Głowica urządzenia o szerokości 30 mm ma powierzchnię ze stopu tytanu i ceramiki, co zapewnia jej dłuższą żywotność i bardziej precyzyjne cięcie. Dzięki temu urządzenie idealnie nadaje się do precyzyjnego tworzenia detali, konturowania i prac wykończeniowych. Za pomocą plastikowych nasadek o rozmiarach 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm i 6 mm, które są częścią zestawu, można łatwo zmieniać wysokość cięcia. Wyświetlacz LCD na korpusie maszynki informuje o wybranej prędkości maszynki i stanie baterii. Czas pracy maszynki wynosi do 150 minut, a czas ładowania tylko 60 minut. W przypadku rozładowania maszynki podczas strzyżenia można ją dalej używać po podłączeniu do sieci. W zestawie znajduje się podstawka ładująca do wygodnego ładowania i odkładania maszynki, adapter ładujący z przejściówkami do różnych krajów, szczoteczka do czyszczenia i olej.
Kolor: czarny, pomarańczowy
Zasilanie: akumulatorowe/sieciowe
Właściwości:
- profesjonalny trymer do konturowania
- do wykańczania, konturowania i pracy nad szczegółami
- idealny do włosów i brody
- mocny silnik o mocy 5000-6000 obr./min.
- łatwa regulacja prędkości za pomocą przycisków +/-
- głowica o szerokości 30 mm
- powierzchnia głowicy wykonana ze stopu tytanu i ceramiki
- wyświetlacz LCD
- nowoczesny design
- czas pracy do 150 minut
- czas ładowania tylko 60 minut
Opakowanie zawiera:
- plastikowe nasadki (1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm i 6 mm)
- stacja ładująca
- adapter ładujący
- przejściówki sieciowe do różnych krajów
- szczoteczka czyszcząca
- olej
Zestaw profesjonalnych grzebieni Varis Carbon Combs zawiera 6 grzebieni w kolorze czarnym, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego lub barberskiego. Zestaw zawiera dwa klasyczne grzebienie do strzyżenia włosów (180 mm, 235 mm), specjalny grzebień do strzyżenia gęstych włosów (185 mm), grzebień z karbowanym szpikulcem (215 mm), grzebień z metalowym szpikulcem (225 mm) oraz grzebień idealny do strzyżenia włosów maszynką (245 mm). Dzięki zastosowaniu materiału karbonowego grzebienie są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, działanie środków chemicznych i temperaturę, a przede wszystkim lekkie. Są idealnie wyważone i doskonale leżą w dłoni. Etui ze sztucznej skóry z wewnętrznymi przegródkami doskonale nadaje się do bezpiecznego i uporządkowanego przechowywania grzebieni. Etui zapinane jest na metalowe zatrzaski.
Kolor: czarny
Opakowanie: 6 sztuk
Materiał: włókno węglowe
Właściwości:
- zestaw profesjonalnych grzebieni
- kompletny zestaw do strzyżenia, rozczesywania lub pasemek
- powierzchnia antystatyczna
- wytrzymałe, solidne, lekkie
- zapewniają wysoką precyzję i łatwą obsługę
- etui ze sztucznej skóry z przegródkami
| Akcesoria: | szczoteczka do czyszczenia, nasadki, stacja ładująca, olejek, adapter sieciowy |
| Czas ładowania: | 60 min |
| Czas pracy: | 150 min |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 2.3 m |
| Funkcje maszynki: | precyzyjny trymer, wyświetlacz, wskaźnik zasilania, regulacja prędkości |
| Kolor: | czarny , pomarańczowy |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Nasadki: | 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 6 mm |
| Obroty silnika: | 5000-6000 obr/min |
| Pojemność baterii: | 1000 mAh |
| Rodzaj maszynki: | konturowanie - strzyżenie |
| Rodzaj zasilania: | akumulatorowe i sieciowe |
| Stan towaru: | nowy |
| Szerokość ostrza: | 30 mm |
| Waga opakowania: | 0.633 kg |
| Waga produktu: | 0.139 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 9.3 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 21 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 14 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 3.3 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 15.5 cm |
Marka Varis jest synonimem profesjonalnych urządzeń do stylizacji, zaprojektowanych z myślą o potrzebach profesjonalistów. Ich powstanie wiąże się z chęcią wykorzystania twórczej energii stylistów i zainspirowania się kunsztem i kreatywnością mistrzów stylizacji.
Kolekcja profesjonalnego sprzętu Varis została stworzona w oparciu o najnowszą technologię i empatię wobec potrzeb stylistów. Varis szczyci się dbałością o szczegóły, wiedząc, że to właśnie one mogą mieć decydujący wpływ na pracę stylistów.
Każdy produkt Varis został starannie zaprojektowany, aby zapewnić perfekcyjne rezultaty. Jego intuicyjna konstrukcja spełnia potrzeby stylistów i uwzględnia każdy szczegół procesu stylizacji, co skutkuje maksymalną satysfakcją i wydajnością w pracy.
Marka Varis oferuje profesjonalne urządzenia do stylizacji, które są nie tylko funkcjonalne, ale także inspirujące i korzystne dla procesu twórczego.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!