Kod produktu: 22395
Marka: Remington
Model: S5901-R
Dostępność: niedostępny w ofercie
Stan towaru: rozpakowany
Dotyczy towaru zwróconego w terminie 14 dni od daty zakupu. Towar został jedynie rozpakowany, jest w dobrym stanie i nie nosi śladów uszkodzeń. Prostownica do włosów Remington Coconut Smooth posiada zaokrąglone płytki ceramiczne nasycone mikroodżywkami wzbogaconymi kokosem. Pomaga to ujarzmić włosy i wyeliminować efekt ich puszenia. Cyfrowy wyśw... więcej »
Dotyczy towaru zwróconego w terminie 14 dni od daty zakupu. Towar został jedynie rozpakowany, jest w dobrym stanie i nie nosi śladów uszkodzeń.
Prostownica do włosów Remington Coconut Smooth posiada zaokrąglone płytki ceramiczne nasycone mikroodżywkami wzbogaconymi kokosem. Pomaga to ujarzmić włosy i wyeliminować efekt ich puszenia. Cyfrowy wyświetlacz urządzenia umożliwia regulację temperatury w zakresie od 150°C do 230°C (co 10°C). W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania, prostownica została wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania po 60 minutach bezczynności. Ponadto posiada obrotowy przewód 360°, który zapobiega plątaniu się i ułatwia obsługę prostownicy podczas pracy. W zestawie znajduje się praktyczne etui do przechowywania. Prostownicy należy zawsze używać na suchych włosach.
Kolor: różowy
Właściwości produktu:
- płytki ceramiczne
- zaokrąglone płytki prostujące
- blokada powierzchni grzewczych
- produkt idealny do tworzenia fal
- wyświetlacz cyfrowy
- coconut smooth - ochrona przed puszeniem
- funkcja automatycznego wyłączania po 60 minutach bezczynności
- kabel obrotowy
- bardzo szybkie nagrzewanie do wybranej temperatury (15 s)
- zestaw zawiera etui
Ustawianie temperatury w zależności od rodzaju włosów:
150°C - 170°C - włosy słabe/delikatne, zniszczone lub farbowane
170°C - 200°C - włosy normalne
200°C - 230°C - włosy grube, bardzo kręcone
| Akcesoria: | etui |
| Czas nagrzewania: | 15 s |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 1.7 m |
| Długość płytek: | 110 mm |
| Funkcje prostownicy: | automatyczne wyłączanie, blokada podróżna, blokada temperatury, zaokrąglone płytki, obrotowy kabel, wyświetlacz, ruchome płytki |
| Kolor: | różowy , złoty |
| Maksymalna temperatura: | 230 °C |
| Moc: | 47 W |
| Napięcie wejściowe: | 120-240 V |
| Powierzchnia grzewcza: | ceramiczna |
| Regulacja temperatury: | 150-230 °C |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe |
| Stan towaru: | rozpakowany |
| Szerokość płytek: | 25 mm |
| Waga opakowania: | 0.515 kg |
| Waga produktu: | 0.249 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 6.5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 35 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 13 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 27 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 3.5 cm |
| Prostownica do włosów Remington Coconut Smooth S5901 - różowa Stan towaru: nowy − S5901 |
| W magazynie 9 szt | 187,32 zł |
Marka Remington jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie elektroniki do profesjonalnej pielęgnacji włosów, golenia i strzyżenia. W 1937 roku Remington wprowadził na rynek swoją pierwszą golarkę elektryczną, zmieniając przyszłość golenia mężczyzn i kobiet. Marka nieustannie udoskonala swoje procesy i technologie oraz tworzy najwyższej jakości innowacje. Wprowadza wyjątkowe produkty, które przynoszą jej klientom przyjemność każdego dnia. Specjalizuje się w urządzeniach elektrycznych do pielęgnacji włosów i golenia. W szerokiej ofercie marki znajdziesz prostownice do włosów, lokówki, termoloki, suszarki do włosów, golarki, depilatory i epilatory oraz inne świetne produkty. Wybierz najlepsze produkty marki Remington i podaruj sobie idealną pielęgnację włosów i ciała. Remington pomoże Ci odnaleźć swój charakterystyczny styl i wyjątkowość. Pokaż swoje prawdziwe ja w całej okazałości.
Pokaż więcej
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!