Kod produktu: 29875
Marka: BraveHead
Model: 34940
GTIN (EAN): 7392907493904
Dostępność: dostępny natychmiast
Rozpylacz wody BraveHead Magnetic Spray Bottle to doskonały pomocnik zarówno dla profesjonalnych salonów fryzjerskich, jak i do domowej stylizacji. Rozpylacz tworzy równomierną, delikatną mgiełkę wodną, która idealnie nawilża włosy. Dużą zaletą jest magnetyczne dno, dzięki któremu spryskiwacz lepiej trzyma się na metalowej powierzchni, takiej jak s... więcej »
| Cena z VAT : | 36,61 zł | |
| Cena bez VAT : | 30,25 zł | |
Rozpylacz wody BraveHead Magnetic Spray Bottle to doskonały pomocnik zarówno dla profesjonalnych salonów fryzjerskich, jak i do domowej stylizacji. Rozpylacz tworzy równomierną, delikatną mgiełkę wodną, która idealnie nawilża włosy. Dużą zaletą jest magnetyczne dno, dzięki któremu spryskiwacz lepiej trzyma się na metalowej powierzchni, takiej jak stół roboczy lub wózek, i jest mniej podatny na przewrócenie. Dzięki ergonomicznemu kształtowi korzystanie z tego rozpylacza jest wygodne i skuteczne.
Kolor: czarny, przeźroczysty
Objętość: 200 ml
Materiał: plastik
Wysokość: 21 cm
Właściwości:
- profesjonalny rozpylacz do wody
- tworzy delikatną mgiełkę
- wygodne użytkowanie
- wielokrotnego napełniania
- magnetyczne dno
| Kolor: | czarny , przeźroczysty |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.182 kg |
| Waga produktu: | 0.146 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 5.8 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 9 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 21.7 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 5.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 8 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 21 cm |
Misją marki BraveHead jest dostarczanie branży fryzjerskiej najwyższej jakości profesjonalnych produktów w przystępnej cenie. Asortyment BraveHead obejmuje szeroką ofertę grzebieni i szczotek do włosów, precyzyjnych brzytew, praktycznych spinek i wsuwek, a także niezbędnych akcesoriów ochronnych. Dzięki szerokiej gamie produktów, markę BraveHead wybiorą nie tylko fryzjerzy i fryzjerki, ale także styliści, stylistki i profesjonaliści z salonów barberskich.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!