Szczotka Detail - Hair Style Paddle Brush zapewnia łatwe i delikatne rozczesywanie włosów bez bolesnego ciągnięcia. Dzięki dużej powierzchni znacznie ułatwia czesanie długich włosów, które można rozczesać znacznie szybciej i przy mniejszym wysiłku. Włosie jest rozmieszczone w kilku rzędach na poduszce pneumatycznej, dzięki czemu delikatnie i płynni... więcej »
| Cena z VAT : | 34,82 zł | |
| Cena bez VAT : | 28,78 zł | |
Szczotka Detail - Hair Style Paddle Brush zapewnia łatwe i delikatne rozczesywanie włosów bez bolesnego ciągnięcia. Dzięki dużej powierzchni znacznie ułatwia czesanie długich włosów, które można rozczesać znacznie szybciej i przy mniejszym wysiłku. Włosie jest rozmieszczone w kilku rzędach na poduszce pneumatycznej, dzięki czemu delikatnie i płynnie przesuwa się po poszczególnych pasmach włosów. Dodatkowo każde włosie zakończone jest małą kulką, która podczas czesania przyjemnie masuje skórę głowy, jednocześnie chroniąc ją przed podrażnieniami. Szczotka posiada powłokę z silikonu medycznego, idealnie leży w dłoni i nie ślizga się. Jest uniwersalnym pomocnikiem do wszystkich rodzajów włosów.
Kolor: czarny
Wymiary: 24,3 x 8,3 cm
Właściwości:
- szczotka do rozczesywania włosów
- czesanie bez ciągnięcia
- duża powierzchnia czesania
- końcówki włosia zakończone kulką
- poduszka pneumatyczna
- powłoka z silikonu medycznego
- do wszystkich rodzajów włosów
| Brush type: | płaska, do rozczesywania |
| Długość korpusu szczotki: | 105 mm |
| Kolor: | czarny |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Materiał szczotki: | plastik |
| Rodzaj włosia: | nylonowe z kulką |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.163 kg |
| Waga produktu: | 0.119 kg |
| Właściwości szczotki: | poduszka pneumatyczna |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 4.4 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 8.6 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 30.5 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3.9 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 8.2 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 26.3 cm |
Detail - Hair style to czeski producent i dostawca wysokiej jakości mebli do salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Oferta obejmuje szeroki wybór mebli fryzjerskich, takich jak myjnie fryzjerskie, fotele fryzjerskie i taborety, a także fotele do pedicure i łóżka kosmetyczne. Wszystkie produkty mają stylowy i ponadczasowy charakter, doskonałą jakość wykonania i są wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki meblom fryzjerskim Detail - Hair style stworzysz relaksujące i przyjemne miejsce pracy, do którego Ty i Twoi klienci będziecie chętnie wracać. Filozofią i celem firmy jest zadowolony klient i jego pozytywne opinie.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!