Kod produktu: 25687
Marka: Fox
GTIN (EAN): 5904993468296
Dostępność: niedostępny w ofercie
Kolor: czarny
Rodzaj produktu: włosie nylonowe
Szczotka do rozczesywania włosów Fox Flex - czarna
| Kolor: | czarny |
| Stan towaru: | nowy |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 3.3 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 6.9 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 25 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3.3 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 8.2 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 28.2 cm |
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!