Kod produktu: 27851
Marka: Wet Brush
GTIN (EAN): 736658480795
Dostępność: dostępny natychmiast
Kolor: fioletowo-różowy
Szczotka Wet Brush Paddle Detangler zapewnia łatwe i delikatne rozczesywanie włosów bez bolesnego ciągnięcia. Korpus szczotki ma o 20% większą powierzchnię niż Wet Brush Original Detangler, dzięki czemu ułatwia rozczesywanie długich włosów. Ekskluzywne włosie IntelliFlex jest umieszczone w kilku rzędach na poduszce pneumatycznej, aby delikatnie prz... więcej »
| Cena z VAT : | 49,11 zł | |
| Cena bez VAT : | 40,58 zł | |
Szczotka Wet Brush Paddle Detangler zapewnia łatwe i delikatne rozczesywanie włosów bez bolesnego ciągnięcia. Korpus szczotki ma o 20% większą powierzchnię niż Wet Brush Original Detangler, dzięki czemu ułatwia rozczesywanie długich włosów. Ekskluzywne włosie IntelliFlex jest umieszczone w kilku rzędach na poduszce pneumatycznej, aby delikatnie przesuwać się po poszczególnych pasmach włosów, ułatwiając rozczesywanie aż o 55%. Jednocześnie zmniejszają ryzyko rozdwajania się końcówek i łamania włosów podczas czesania nawet o 45%. Włosie zakończone jest małymi kuleczkami, które chronią skórę głowy przed podrażnieniami i jednocześnie ją masują. Konstrukcja AquaVent pozwala na łatwiejsze odprowadzanie wody i produktów ze szczotki, dzięki czemu na szczotce nie pozostają niechciane zanieczyszczenia. Szczotka nadaje się do rozczesywania wszystkich rodzajów włosów na mokro i na sucho.
Kolor: fioletowo-różowy
Wymiary: 24,5 x 8,3 cm
Technologia:
IntelliFlex - włosie z tą technologią zmniejsza ryzyko rozdwajania się końcówek i łamania włosów podczas czesania nawet o 45%, jednocześnie ułatwiając rozczesywanie włosów aż o 55%
AquaVent - konstrukcja, która umożliwia łatwiejsze odprowadzanie wody i produktów z szczotki
Właściwości:
- szczotka do rozczesywania włosów
- zapewnia łatwe i delikatne rozczesywanie
- do mokrych i suchych włosów
- do wszystkich rodzajów włosów
- zmniejsza ryzyko uszkodzenia włosów podczas rozczesywania o 45%
- ułatwia rozczesywanie aż o 55%
- 20% większa powierzchnia szczotki
- włosie zakończone kulką
| Długość korpusu szczotki: | 130 mm |
| Kolor: | fioletowy , różowy |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Materiał szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | płaska, do rozczesywania, do masażu |
| Rodzaj włosia: | nylonowe z kulką |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.132 kg |
| Waga produktu: | 0.101 kg |
| Właściwości szczotki: | kształt ergonomiczny, do włosów mokrych, poduszka pneumatyczna |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 4.5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 8.8 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 30.2 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 4.1 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 8.3 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 24.5 cm |
| Szczotka do rozczesywania włosów Wet Brush Paddle Detangler Kolor: czarny − BWR831BLACK |
| W magazynie 20 szt i więcej | 45,54 zł |
| Szczotka do rozczesywania włosów Wet Brush Paddle Detangler Kolor: niebieski |
| W magazynie 9 szt | 46,43 zł |
Wet Brush to amerykańska marka rewolucyjnych szczotek do rozczesywania włosów, która wprowadziła na rynek swój pierwszy produkt, szczotkę Original Detangler, w 2005 roku.
Szczotki Wet Brush bardzo delikatnie rozczesują włosy i minimalizują ciągnięcie lub ból nawet na najbardziej splątanych włosach. Marka szybko stała się bardzo popularna wśród profesjonalnych fryzjerów i ich klientów, przybierając globalne rozmiary.
Szczotki Wet Brush zachwycają nie tylko delikatnością i łatwością rozczesywania włosów, ale także kolorowymi wzorami, spośród których każdy może wybrać coś dla siebie.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!