Kod produktu: 26582
Marka: Olivia Garden
Model: ID2090
GTIN (EAN): 5414343020901
Dostêpnoœæ: dostêpny natychmiast
Kolor: czarny
Rodzaj produktu: w³osie dzika i nylonowe
Szczotka do rozczesywania w³osów Olivia Garden Curve w kolorze czarnym jest idealna do delikatnej pielêgnacji w³osów. Dziêki specjalnie zaprojektowanemu elastycznemu w³osiu umo¿liwia ³atwe rozczesywanie bez ci¹gniêcia i uszkadzania w³osów. W³osie z dzika wyg³adza w³osy i dodaje im blasku. Szczotka jest lekka, ma ergonomiczny kszta³t i zapewnia wygo... wiêcej »
| Cena z VAT : | 120,54 z³ | |
| Cena bez VAT : | 99,62 z³ | |
Szczotka do rozczesywania w³osów Olivia Garden Curve w kolorze czarnym jest idealna do delikatnej pielêgnacji w³osów. Dziêki specjalnie zaprojektowanemu elastycznemu w³osiu umo¿liwia ³atwe rozczesywanie bez ci¹gniêcia i uszkadzania w³osów. W³osie z dzika wyg³adza w³osy i dodaje im blasku. Szczotka jest lekka, ma ergonomiczny kszta³t i zapewnia wygodny chwyt. Nadaje siê do wszystkich rodzajów w³osów i jest przeznaczona do stosowania zarówno na mokrych, jak i suchych w³osach. Minimalizuje ³amliwoœæ i pozostawia w³osy miêkkie i g³adkie. Czarny design nadaje jej elegancki wygl¹d.
SzerokoϾ: 75 mm
D³ugoœæ: 210 mm
Kolor: czarny
W³aœciwoœæi:
- profesjonalna szczotka do w³osów
- do rozczesywania mokrych i suchych w³osów
- nnylonowe w³osie zakoñczone kulk¹
- w³osie z dzika wyg³adza i nab³yszcza w³osy
- wygodne rozczesywanie bez ci¹gniêcia
- do masa¿u skóry g³owy
- szczotka w kszta³cie nerki
- szczotka jest delikatna dla w³osów i skóry
- do wszystkich rodzajów w³osów
| D³ugoœæ korpusu szczotki: | 125 mm |
| Kolor: | czarny |
| Kszta³t szczotki: | p³aski |
| Materia³ szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | p³aska, do rozczesywania |
| Rodzaj w³osia: | naturalne, nylonowe z kulk¹ |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.115 kg |
| Waga produktu: | 0.115 kg |
| W³aœciwoœci szczotki: | dwie warstwy w³osia, kszta³t ergonomiczny, poduszka pneumatyczna |
| Wymiary opakowania - g³êbokoœæ: | 4.5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokoϾ: | 13.7 cm |
| Wymiary opakowania - wysokoϾ: | 26 cm |
| Wymiary produktu - g³êbokoœæ: | 4.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokoϾ: | 7.5 cm |
| Wymiary produktu - wysokoϾ: | 21 cm |
| Szczotka do rozczesywania w³osów z w³osiem dzika i nylonowym Olivia Garden Curve Kolor: srebrny − ID2092 |
| W magazynie 20 szt i wiêcej | 120,54 z³ |
| Szczotka do rozczesywania w³osów z w³osiem dzika i nylonowym Olivia Garden Curve Kolor: z³oty − ID2088 |
| W magazynie 20 szt i wiêcej | 124,82 z³ |
| Szczotka do rozczesywania w³osów Olivia Garden Curve - czarna Rodzaj produktu: w³osie nylonowe − ID2091 |
| W magazynie 15 szt | 79,46 z³ |
Odkryj œwiat Olivia Garden - profesjonalnej marki, która od ponad pó³ wieku zmienia sposób, w jaki dbamy o nasze w³osy. To, co zaczê³o siê w 1967 roku w belgijskim Liege jako œmia³e marzenie ma³¿eñstwa Jeana i Micheline Rennette, z czasem przekszta³ci³o siê w globalnego lidera na rynku akcesoriów fryzjerskich. Dziœ produkty tej rodzinnej firmy mo¿na znaleŸæ w najbardziej presti¿owych salonach w ponad 100 krajach na ca³ym œwiecie.
Historia marki Olivia Garden to opowieœæ o nieustannym d¹¿eniu do doskona³oœci. Od samego pocz¹tku za³o¿yciele wierzyli, ¿e fryzjerzy zas³uguj¹ na narzêdzia, które bêd¹ nie tylko funkcjonalne, ale tak¿e ergonomiczne i delikatne dla w³osów. W ten sposób marka ewoluowa³a od pierwszych peruk i tresek w 1968 roku, poprzez rewolucyjne lakiery bez gazów pêdnych, a¿ do dzisiejszej absolutnej czo³ówki w segmencie profesjonalnych szczotek, no¿yczek i akcesoriów fryzjerskich.
Poka¿ wiêcej
Prezenty do zamówieñ
Do zamówieñ rozdajemy prezenty.
Darmowa wysy³ka
DARMOWA dostawa przy zakupach powy¿ej 349 z³!
Expresowa wysy³ka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyœlemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomo¿emy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obs³uga klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!