Kod produktu: 3545
Marka: Hairway
Model: 08253
GTIN (EAN): 4250395412759
Dostępność: niedostępny w ofercie
Kolor: czarny
Stan towaru: nowy
Szczotka do rozczesywania włosów Hairway DeTangle jest idealna do bezbolesnego i skutecznego rozczesywania zarówno mokrych, jak i suchych włosów. Dzięki unikalnemu, elastycznemu włosiu, które wygina się w kontakcie ze splątanymi włosami, szczotka delikatnie i łatwo przesuwa się po włosach, jednocześnie ich nie uszkadzając. Szczotka została zaprojek... więcej »
Szczotka do rozczesywania włosów Hairway DeTangle jest idealna do bezbolesnego i skutecznego rozczesywania zarówno mokrych, jak i suchych włosów. Dzięki unikalnemu, elastycznemu włosiu, które wygina się w kontakcie ze splątanymi włosami, szczotka delikatnie i łatwo przesuwa się po włosach, jednocześnie ich nie uszkadzając. Szczotka została zaprojektowana tak, aby eliminować supłanie i kołtuny przy jednoczesnym, prozdrowotnym masowaniu skóry głowy.
Kolor: czarny
Właściwości:
- szczotka do rozczesywania włosów
- dla bezbolesnego i skutecznego rozczesywania
- minimalizuje uszkodzenia włosów
- do włosów mokrych i suchych
- elastyczne włosie
| Długość korpusu szczotki: | 120 mm |
| Kolor: | czarny |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Materiał szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | płaska, do rozczesywania |
| Rodzaj włosia: | plastikowe |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.098 kg |
| Waga produktu: | 0.066 kg |
| Właściwości szczotki: | dwie warstwy włosia, kształt ergonomiczny, do włosów mokrych, do włosów długich |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 7.5 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 19 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 7.2 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 18 cm |
Marka Hairway jest synonimem jakości od 10 lat. Założycielami niemieckiej marki Hairway są Hübert i Krieger, eksperci w dziedzinie profesjonalnych produktów fryzjerskich. Oferta produktów obejmuje szeroki wybór mebli fryzjerskich, sprzętu elektrycznego, różnych akcesoriów dla fryzjerów oraz produkty kosmetyczne. Produkty Hairway spełniają wysokie wymagania fryzjerów, z uwzględnieniem materiałów, praktyczności i designu. „Zadowolony klient” jest kluczem do sukcesu marki Hairway.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!