Kod produktu: 3005
Marka: Keller Bürsten
Model: 525 68 79
GTIN (EAN): 4004864050412
Dostępność: dostępny natychmiast
Profesjonalna płaska plastikowa szczotka Keller PRO-LINE do rozczesywania włosów, idealna do średnich i długich włosów. Kolor: czarny Długość: 240 mm Właściwości: - płaska plastikowa szczotka - łatwe rozczesywanie - plastikowe szpilki zakończone kulkami na pneumatycznej poduszce
| Cena z VAT : | 40,36 zł | |
| Cena bez VAT : | 33,35 zł | |
Profesjonalna płaska plastikowa szczotka Keller PRO-LINE do rozczesywania włosów, idealna do średnich i długich włosów.
Kolor: czarny
Długość: 240 mm
Właściwości:
- płaska plastikowa szczotka
- łatwe rozczesywanie
- plastikowe szpilki zakończone kulkami na pneumatycznej poduszce
| Długość korpusu szczotki: | 110 mm |
| Kolor: | czarny |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Materiał szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | płaska, do rozczesywania |
| Rodzaj włosia: | nylonowe z kulką |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.13 kg |
| Waga produktu: | 0.115 kg |
| Właściwości szczotki: | poduszka pneumatyczna |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 3.7 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 8.2 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 24.8 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 8 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 24 cm |
Niemiecka firma rodzinna Bürstenfabrik Keller GmbH została założona w 1869 roku. Doświadczenie firmy znajduje odzwierciedlenie w projektowaniu jej produktów, wyborze użytych materiałów i składzie asortymentu. W szerokiej ofercie produktów znajdują się okrągłe szczotki drewniane, płaskie szczotki drewniane z naturalnym włosiem, płaskie i okrągłe szczotki plastikowe z włosiem poliamidowym. Firma Keller spełnia wymagania stawiane produktom w XXI wieku i jest szczególnie skoncentrowana na potrzebach klientów.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!