Kod produktu: 27188
Marka: Olivia Garden
Model: ID2038
GTIN (EAN): 5414343020383
Dostępność: dostępny natychmiast
Rozmiar: Small - 10,7 x 5,3 cm
Szczotka z miękką poduszką Olivia Garden Expert Rectangular Silver Large z mocnym nylonowym włosiem, została zaprojektowana do delikatnego i skutecznego rozczesywania włosów krótkich i średniej długości. Miękka poduszka zmniejsza opór podczas czesania i zwiększa elastyczność włosia, minimalizując ciągnięcie i łamanie. Włosie zakończone kuleczką del... więcej »
| Cena z VAT : | 58,04 zł | |
| Cena bez VAT : | 47,96 zł | |
Szczotka z miękką poduszką Olivia Garden Expert Rectangular Silver Large z mocnym nylonowym włosiem, została zaprojektowana do delikatnego i skutecznego rozczesywania włosów krótkich i średniej długości. Miękka poduszka zmniejsza opór podczas czesania i zwiększa elastyczność włosia, minimalizując ciągnięcie i łamanie. Włosie zakończone kuleczką delikatnie masuje skórę głowy, stymulując krążenie krwi i wspomagając zdrowy wzrost włosów. Dzięki efektowi antystatycznemu skutecznie redukuje elektryzowanie się włosów, zapobiega ich puszeniu się i pozostawia je gładkie i odżywione. Ergonomiczna rączka wykonana z antypoślizgowego materiału zapewnia wygodny chwyt, a zdejmowana końcówka do oddzielania pasm ułatwia stylizację.
Kolor: srebrny, szary
Całkowita długość szczotki: 26,8 cm
Szerokość szczotki: 5,3 cm
Długość powierzchni czeszącej: 10,7 cm
Długość rączki: 11,5 cm
Włosie: nylon z końcówką kulkową
Właściwości:
- szczotka do rozczesywania
- do włosów krótkich i średniej długości
- mocne nylonowe włosie zakończone kulką
- antystatyczna
- miękka poduszka
- ergonomiczny kształt rączki
- antypoślizgowa powierzchnia rączki
- wysuwana końcówka
| Długość korpusu szczotki: | 107 mm |
| Kolor: | srebrny , szary |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Materiał szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | płaska, do rozczesywania |
| Rodzaj włosia: | nylonowe z kulką |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.102 kg |
| Waga produktu: | 0.102 kg |
| Właściwości szczotki: | antystatyczna, kształt ergonomiczny, poduszka pneumatyczna, wyjmowana końcówka |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 3.5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 5.3 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 26.8 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 5.3 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 26.8 cm |
| Szczotka do włosów z miękką poduszką Olivia Garden Expert Rectangular Silver Rozmiar: Large - 10,5 x 8,5 cm |
| W magazynie 16 szt | 59,82 zł |
Odkryj świat Olivia Garden - profesjonalnej marki, która od ponad pół wieku zmienia sposób, w jaki dbamy o nasze włosy. To, co zaczęło się w 1967 roku w belgijskim Liege jako śmiałe marzenie małżeństwa Jeana i Micheline Rennette, z czasem przekształciło się w globalnego lidera na rynku akcesoriów fryzjerskich. Dziś produkty tej rodzinnej firmy można znaleźć w najbardziej prestiżowych salonach w ponad 100 krajach na całym świecie.
Historia marki Olivia Garden to opowieść o nieustannym dążeniu do doskonałości. Od samego początku założyciele wierzyli, że fryzjerzy zasługują na narzędzia, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także ergonomiczne i delikatne dla włosów. W ten sposób marka ewoluowała od pierwszych peruk i tresek w 1968 roku, poprzez rewolucyjne lakiery bez gazów pędnych, aż do dzisiejszej absolutnej czołówki w segmencie profesjonalnych szczotek, nożyczek i akcesoriów fryzjerskich.
Pokaż więcej
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!