Kod produktu: 25411
Marka: Olivia Garden
Model: ID2074
GTIN (EAN): 5414343020741
Dostępność: dostępny natychmiast
Kolor: złoto-brązowy
Płaska szczotka Olivia Garden Expert Care Rectangular Paddle Brush L jest idealna do rozczesywania i wygładzania włosów. Nylonowe włosie zakończone jest kulką, dzięki czemu masuje skórę głowy podczas czesania. Miękka poduszka pneumatyczna, w której osadzone jest nylonowe włosie, amortyzuje nacisk wywierany na skórę głowy podczas czesania. Szczotka ... więcej »
| Cena z VAT : | 80,18 zł | |
| Cena bez VAT : | 66,26 zł | |
Płaska szczotka Olivia Garden Expert Care Rectangular Paddle Brush L jest idealna do rozczesywania i wygładzania włosów. Nylonowe włosie zakończone jest kulką, dzięki czemu masuje skórę głowy podczas czesania. Miękka poduszka pneumatyczna, w której osadzone jest nylonowe włosie, amortyzuje nacisk wywierany na skórę głowy podczas czesania. Szczotka posiada ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt zapewniający maksymalny komfort podczas pracy. Uchwyt ma również wysuwaną końcówkę do rozdzielania poszczególnych pasm. Szczotka jest odpowiednia do średnich i długich włosów.
Kolor: złoty, brązowy
Wymiary: 26,7 x 8,5 cm
Właściwości produktu:
- płaska szczotka
- do rozczesywania i wygładzania włosów
- nylonowe włosie z końcówką kulkową
- masuje skórę głowy
- poduszka pneumatyczna amortyzująca nacisk na skórę głowy
- ergonomiczny uchwyt antypoślizgowy
- wysuwana końcówka do rozdzielania pasm
| Długość korpusu szczotki: | 105 mm |
| Kolor: | brązowy , złoty |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Materiał szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | do rozczesywania, płaska |
| Rodzaj włosia: | nylonowe z kulką |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.145 kg |
| Waga produktu: | 0.145 kg |
| Właściwości szczotki: | antystatyczna, kształt ergonomiczny, wyjmowana końcówka, poduszka pneumatyczna |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 3.5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 8.5 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 26.7 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 8.5 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 26.7 cm |
| W magazynie 5 szt | 80,18 zł |
| Szczotka do włosów z miękką poduszką Olivia Garden Expert Care Rectangular L Kolor: srebrno-szary |
| W magazynie 16 szt | 59,82 zł |
Odkryj świat Olivia Garden - profesjonalnej marki, która od ponad pół wieku zmienia sposób, w jaki dbamy o nasze włosy. To, co zaczęło się w 1967 roku w belgijskim Liege jako śmiałe marzenie małżeństwa Jeana i Micheline Rennette, z czasem przekształciło się w globalnego lidera na rynku akcesoriów fryzjerskich. Dziś produkty tej rodzinnej firmy można znaleźć w najbardziej prestiżowych salonach w ponad 100 krajach na całym świecie.
Historia marki Olivia Garden to opowieść o nieustannym dążeniu do doskonałości. Od samego początku założyciele wierzyli, że fryzjerzy zasługują na narzędzia, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także ergonomiczne i delikatne dla włosów. W ten sposób marka ewoluowała od pierwszych peruk i tresek w 1968 roku, poprzez rewolucyjne lakiery bez gazów pędnych, aż do dzisiejszej absolutnej czołówki w segmencie profesjonalnych szczotek, nożyczek i akcesoriów fryzjerskich.
Pokaż więcej
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!