Kod produktu: 26746
Marka: Olivia Garden
Model: ID1730
GTIN (EAN): 5414343017307
Dostępność: dostępny natychmiast
Kolor: czarny
Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Small Full Black ma specjalnie wyprofilowany kształt, który nadaje się do masażu skóry głowy. Można jej używać zarówno na mokre, jak i suche włosy. Zawiera mieszankę włosia dzika, którego zadaniem jest wygładzenie włókna włosa podczas stylizacji i nadanie włosom niezbędnego blasku i objętości, oraz włosia n... więcej »
| Cena z VAT : | 58,75 zł | |
| Cena bez VAT : | 48,55 zł | |
Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Small Full Black ma specjalnie wyprofilowany kształt, który nadaje się do masażu skóry głowy. Można jej używać zarówno na mokre, jak i suche włosy. Zawiera mieszankę włosia dzika, którego zadaniem jest wygładzenie włókna włosa podczas stylizacji i nadanie włosom niezbędnego blasku i objętości, oraz włosia nylonowego, które delikatnie stymuluje skórę. Wyjątkowo delikatne, antystatyczne włosie zapewnia szczególnie delikatną pielęgnację włosów i zapobiega ich elektryzowaniu się. Duże otwory wentylacyjne szczotek zapewniają lepszy przepływ powietrza. Efektem jest szybsze i skuteczniejsze suszenie. Ergonomiczny uchwyt z antypoślizgowego materiału i wyjmowana końcówka do rozdzielania pasm zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Szczotka nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.
Kolor: czarny
Całkowita długość szczotki: 27 cm
Szerokość szczotki: 5 cm
Długość powierzchni czesania: 11 cm
Długość uchwytu: 11,5 cm
Włosie: dzika, nylonowe zakończone kulką
Właściwości:
- szczotka do włosów
- masuje i stymuluje skórę głowy
- antystatyczne włosie zapobiegające elektryzowaniu się włosów
- duże otwory zapewniają szybsze suszenie włosów podczas suszenia suszarką
- ergonomiczny uchwyt z antypoślizgowego materiału
- wyjmowana końcówka do rozdzielania pasm włosów
- niewielka waga
| Długość korpusu szczotki: | 110 mm |
| Kolor: | czarny |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Materiał szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | do rozczesywania, do suszenia, płaska |
| Rodzaj włosia: | nylonowe z kulką, naturalne |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.082 kg |
| Waga produktu: | 0.082 kg |
| Właściwości szczotki: | antystatyczna, dwie warstwy włosia, kształt ergonomiczny, wyjmowana końcówka, do włosów mokrych |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 5 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 27 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 5 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 27 cm |
| Szczotka do włosów Olivia Garden Fingerbrush Combo Small Kolor: różowy pastelowy − FB1PC-PS |
| W magazynie 20 szt i więcej | 58,75 zł |
Odkryj świat Olivia Garden - profesjonalnej marki, która od ponad pół wieku zmienia sposób, w jaki dbamy o nasze włosy. To, co zaczęło się w 1967 roku w belgijskim Liege jako śmiałe marzenie małżeństwa Jeana i Micheline Rennette, z czasem przekształciło się w globalnego lidera na rynku akcesoriów fryzjerskich. Dziś produkty tej rodzinnej firmy można znaleźć w najbardziej prestiżowych salonach w ponad 100 krajach na całym świecie.
Historia marki Olivia Garden to opowieść o nieustannym dążeniu do doskonałości. Od samego początku założyciele wierzyli, że fryzjerzy zasługują na narzędzia, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także ergonomiczne i delikatne dla włosów. W ten sposób marka ewoluowała od pierwszych peruk i tresek w 1968 roku, poprzez rewolucyjne lakiery bez gazów pędnych, aż do dzisiejszej absolutnej czołówki w segmencie profesjonalnych szczotek, nożyczek i akcesoriów fryzjerskich.
Pokaż więcej
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!