Kod produktu: 29187
Marka: Eurostil Professional
Model: 09040/50-PO
Dostępność: niedostępny w ofercie
Stan towaru: uszkodzone opakowanie
Dotyczy nowego towaru bez śladów uszkodzeń. Jedynie oryginalne opakowanie jest rozdarte. Szczotka do włosów z włosia dzika i nylonu Eurostil Professional to idealny wybór do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Elastyczne nylonowe włosie z łatwością dociera nawet do grubszych włosów, zapewnia skuteczne rozczesywanie bez ciągnięcia, a dzi... więcej »
Dotyczy nowego towaru bez śladów uszkodzeń. Jedynie oryginalne opakowanie jest rozdarte.
Szczotka do włosów z włosia dzika i nylonu Eurostil Professional to idealny wybór do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Elastyczne nylonowe włosie z łatwością dociera nawet do grubszych włosów, zapewnia skuteczne rozczesywanie bez ciągnięcia, a dzięki zakończeniu kulką delikatnie masuje skórę głowy. Włosie dzika dodaje włosom naturalnej miękkości, połysku i podkreśla ich zdrowy wygląd. Szczotka nadaje się do rozczesywania zarówno suchych, jak i mokrych włosów. Duże otwory w korpusie szczotki ułatwiają cyrkulację powietrza i przyspieszają suszenie włosów podczas suszenia. Antypoślizgowy uchwyt szczotki zapewnia pewny chwyt i łatwą obsługę. Magnes umieszczony w dolnej części uchwytu może ułatwić przechowywanie.
Kolor: czarny
Szerokość całej szczotki: 7 cm
Długość całej szczotki: 25 cm
Właściwości:
- szczotka do włosów z włosia dzika i nylonu
- nylonowe włosie zakończone kulką
- delikatnie i intensywnie rozczesuje włosy
- minimalizuje łamliwość włosów
- lśniące i jedwabiste włosy
- poduszka pneumatyczna
- zapewnia wygodne i delikatne rozczesywanie
- zmniejsza nacisk na skórę głowy podczas czesania
- komfortowa obsługa i łatwe użycie
- magnes w dolnej części uchwytu
| Kolor: | czarny |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Stan towaru: | opakowanie uszkodzone |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 5.5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 7 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 25 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 5.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 7 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 25 cm |
| Szczotka do włosów z włosia dzika i nylonowego Eurostil Professional - czarna Stan towaru: nowy − 09040/50 |
| Brak w magazynie (do 3 tygodni) | 18,04 zł |
Eurostil Professional to hiszpańska marka z siedzibą w Barcelonie, renomowana i rozpoznawalna na całym świecie, która specjalizuje się w profesjonalnych produktach fryzjerskich. Od 1952 roku marka ma długą historię w branży, dzięki czemu jest zaufanym partnerem dla fryzjerów na całym świecie.
Eurostil Professional charakteryzuje się bezwzględną dbałością o precyzję wykonania, ergonomiczny design i nowoczesną technologię. Szeroki asortyment artykułów i sprzętu fryzjerskiego zapewnia fryzjerom wybór najlepszych profesjonalnych narzędzi, które ułatwiają tworzenie doskonałych fryzur i spełniają wysokie wymagania salonów i klientów.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!