Kod produktu: 5544
Marka: Olivia Garden
Model: STU-MAX
GTIN (EAN): 5414343014283
Dostêpnoœæ: dostêpny natychmiast
Wysokiej jakoœci sk³adana szczotka Olivia Garden Style-Up Combo to idealne narzêdzie do perfekcyjnej stylizacji w³osów. Ta profesjonalna szczotka doskonale nadaje siê do rozczesywania, nadawania objêtoœci, finalnej stylizacji i nadawania struktury. Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt zapewnia maksymaln¹ kontrolê nad szczotk¹, u³atwiaj¹c pracê nad s... wiêcej »
| Cena z VAT : | 39,11 z³ | |
| Cena bez VAT : | 32,32 z³ | |
Wysokiej jakoœci sk³adana szczotka Olivia Garden Style-Up Combo to idealne narzêdzie do perfekcyjnej stylizacji w³osów. Ta profesjonalna szczotka doskonale nadaje siê do rozczesywania, nadawania objêtoœci, finalnej stylizacji i nadawania struktury. Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt zapewnia maksymaln¹ kontrolê nad szczotk¹, u³atwiaj¹c pracê nad stylizacj¹. Szczotkê mo¿na wygodnie z³o¿yæ, dziêki czemu idealnie nadaje siê do podró¿y i ³atwo mieœci siê w torebce. Sk³ada siê w 100% z w³osia dzika i w³osia nylonowego. Nylonowe w³osie z w³osiem dzika o naprzemiennej d³ugoœci zapewnia lepszy i jednoczeœnie naturalny efekt. Dodatkowo samo w³osie dzika wzmacnia te¿ naturalny po³ysk w³osów.
Kolor: ciemnobr¹zowy
D³ugoœæ: roz³o¿ona 22,5 cm, z³o¿ona 12,5 cm
Rodaj w³osia: w³osie dzika, w³osie nylonowe
W³aœciwoœci produktu:
- sk³adana szczotka
- czesanie
- objêtoœæ
- ostateczne wykoñczenie
- ergonomiczny uchwyt
- nadaje siê do podró¿y
- w³osie dzika zwiêkszaj¹ce objêtoœæ
- nylonowe w³osie
| D³ugoœæ korpusu szczotki: | 105 mm |
| Kolor: | br¹zowy |
| Kszta³t szczotki: | p³aski |
| Materia³ szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | podró¿na, do tapirowania, wyg³adzaj¹ca |
| Rodzaj w³osia: | naturalne, nylonowe |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.09 kg |
| Waga produktu: | 0.085 kg |
| W³aœciwoœci szczotki: | podró¿na, dwie warstwy w³osia, kszta³t ergonomiczny, do w³osów d³ugich |
| Wymiary opakowania - g³êbokoœæ: | 1.6 cm |
| Wymiary opakowania - szerokoϾ: | 6.5 cm |
| Wymiary opakowania - wysokoϾ: | 17 cm |
| Wymiary produktu - g³êbokoœæ: | 1.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokoϾ: | 2.8 cm |
| Wymiary produktu - wysokoϾ: | 22.5 cm |
Odkryj œwiat Olivia Garden - profesjonalnej marki, która od ponad pó³ wieku zmienia sposób, w jaki dbamy o nasze w³osy. To, co zaczê³o siê w 1967 roku w belgijskim Liege jako œmia³e marzenie ma³¿eñstwa Jeana i Micheline Rennette, z czasem przekszta³ci³o siê w globalnego lidera na rynku akcesoriów fryzjerskich. Dziœ produkty tej rodzinnej firmy mo¿na znaleŸæ w najbardziej presti¿owych salonach w ponad 100 krajach na ca³ym œwiecie.
Historia marki Olivia Garden to opowieœæ o nieustannym d¹¿eniu do doskona³oœci. Od samego pocz¹tku za³o¿yciele wierzyli, ¿e fryzjerzy zas³uguj¹ na narzêdzia, które bêd¹ nie tylko funkcjonalne, ale tak¿e ergonomiczne i delikatne dla w³osów. W ten sposób marka ewoluowa³a od pierwszych peruk i tresek w 1968 roku, poprzez rewolucyjne lakiery bez gazów pêdnych, a¿ do dzisiejszej absolutnej czo³ówki w segmencie profesjonalnych szczotek, no¿yczek i akcesoriów fryzjerskich.
Poka¿ wiêcej
Prezenty do zamówieñ
Do zamówieñ rozdajemy prezenty.
Darmowa wysy³ka
DARMOWA dostawa przy zakupach powy¿ej 349 z³!
Expresowa wysy³ka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyœlemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomo¿emy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obs³uga klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!