Kod produktu: 3003
Marka: Keller Bürsten
Model: 015 08 40
GTIN (EAN): 4004864011185
Dostępność: dostępny natychmiast
Drewniana szczotka do tapirowania Keller Magic Volumer z naturalnym włosiem dzika. Gwarantuje łatwe tapirowanie i dużą objętość. Idealna do czesania każdej fryzury i perfekcyjnego wygładzania włosów. Długość: 235 mm Właściwości: - płaska, wąska szczotka do tapirowania - z wysokiej jakości drewna bukowego pokrytego lakierem palisander - naturalne ... więcej »
| Cena z VAT : | 51,25 zł | |
| Cena bez VAT : | 42,36 zł | |
Drewniana szczotka do tapirowania Keller Magic Volumer z naturalnym włosiem dzika. Gwarantuje łatwe tapirowanie i dużą objętość. Idealna do czesania każdej fryzury i perfekcyjnego wygładzania włosów.
Długość: 235 mm
Właściwości:
- płaska, wąska szczotka do tapirowania
- z wysokiej jakości drewna bukowego pokrytego lakierem palisander
- naturalne włosie dzika w 3 rzędach
- wysoka jakość wykonania
| Długość korpusu szczotki: | 110 mm |
| Kolor: | brązowy |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Materiał szczotki: | drewno |
| Rodzaj szczotki: | drewniana, do tapirowania, wygładzająca |
| Rodzaj włosia: | naturalne |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.028 kg |
| Waga produktu: | 0.027 kg |
| Właściwości szczotki: | antystatyczna, dwie warstwy włosia, do włosów długich |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 2.8 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 4.6 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 26.5 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 1.9 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 2.8 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 23.5 cm |
Niemiecka firma rodzinna Bürstenfabrik Keller GmbH została założona w 1869 roku. Doświadczenie firmy znajduje odzwierciedlenie w projektowaniu jej produktów, wyborze użytych materiałów i składzie asortymentu. W szerokiej ofercie produktów znajdują się okrągłe szczotki drewniane, płaskie szczotki drewniane z naturalnym włosiem, płaskie i okrągłe szczotki plastikowe z włosiem poliamidowym. Firma Keller spełnia wymagania stawiane produktom w XXI wieku i jest szczególnie skoncentrowana na potrzebach klientów.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!