Kod produktu: 25928
Marka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343018441
Dostępność: niedostępny w ofercie
Kolor: różowy
Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium ThinkPink Bubble Pink - różowa
| Kolor: | różowy |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.093 kg |
| Waga produktu: | 0.093 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 6.5 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 27 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 6.5 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 27 cm |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: czarny |
| W magazynie ostatnie 7 szt | 73,04 zł |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: fioletowy pastelowy − FB1PC-LAV |
| W magazynie ostatnie 9 szt | 73,04 zł |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: różowy − FB1PC-HP |
| W magazynie ostatnie 9 szt | 73,04 zł |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: różowy pastelowy − FB1PC-PM |
| W magazynie 20 szt i więcej | 73,04 zł |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: zielony matowy − ID2176 |
| W drodze (oczekujemy 30.04.) | 101,61 zł |
Firma OLIVIA GARDEN została założona w Belgii w 1968 roku. Olivia Garden ma długą historię projektowania i wspierania innowacji wysokiej jakości produktów fryzjerskich zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich fryzjerów.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!