Kod produktu: 23343
Marka: Olivia Garden
Model: FB1PC-DET
GTIN (EAN): 5414343017338
Dostępność: dostępny natychmiast
Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Double Bristles M ma specjalnie wyprofilowany kształt, który jest odpowiedni do masażu skóry głowy. Można jej używać zarówno na mokrych, jak i suchych włosach. Podwójne elastyczne nylonowe włosie, zwieńczone małą kulką, delikatnie stymuluje skórę głowy i umożliwia delikatne rozczesywanie nawet bardzo splątanych wł... więcej »
| Cena z VAT : | 65,89 zł | |
| Cena bez VAT : | 54,46 zł | |
Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Double Bristles M ma specjalnie wyprofilowany kształt, który jest odpowiedni do masażu skóry głowy. Można jej używać zarówno na mokrych, jak i suchych włosach. Podwójne elastyczne nylonowe włosie, zwieńczone małą kulką, delikatnie stymuluje skórę głowy i umożliwia delikatne rozczesywanie nawet bardzo splątanych włosów bez ich łamania i bólu. Duże otwory wentylacyjne szczotki zapewniają lepszy przepływ powietrza czego rezultatem jest szybsze i bardziej wydajne suszenie. Ergonomiczny uchwyt wykonany z antypoślizgowego materiału oraz wysuwana końcówka do rozdzielania pasm zapewniają maksymalny komfort użytkowania.
Kolor: czarny
Całkowita długość szczotki: 270 mm
Szerokość szczotki: 70 mm
Długość powierzchni czesania: 130 mm
Długość uchwytu: 150 mm
Właściwości produktu:
- szczotka
- podwójne elastyczne nylonowe włosie
- masuje i stymuluje skórę głowy
- delikatne rozczesywanie nawet bardzo splątanych włosów bez ich łamania i bólu
- duże otwory umożliwiają szybsze suszenie włosów podczas suszenia suszarką
- ergonomiczny uchwyt wykonany z antypoślizgowego materiału
- wysuwana końcówka do rozdzielania pasm
- niewielka waga
| Długość korpusu szczotki: | 110 mm |
| Kolor: | czarny |
| Kształt szczotki: | płaski |
| Materiał szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | do suszenia, płaska, do rozczesywania |
| Rodzaj włosia: | nylonowe z kulką |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.093 kg |
| Waga produktu: | 0.093 kg |
| Właściwości szczotki: | dwie warstwy włosia, kształt ergonomiczny, wyjmowana końcówka, do włosów mokrych |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 2.5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 7 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 27 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 2.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 2.5 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 27 cm |
Odkryj świat Olivia Garden - profesjonalnej marki, która od ponad pół wieku zmienia sposób, w jaki dbamy o nasze włosy. To, co zaczęło się w 1967 roku w belgijskim Liege jako śmiałe marzenie małżeństwa Jeana i Micheline Rennette, z czasem przekształciło się w globalnego lidera na rynku akcesoriów fryzjerskich. Dziś produkty tej rodzinnej firmy można znaleźć w najbardziej prestiżowych salonach w ponad 100 krajach na całym świecie.
Historia marki Olivia Garden to opowieść o nieustannym dążeniu do doskonałości. Od samego początku założyciele wierzyli, że fryzjerzy zasługują na narzędzia, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także ergonomiczne i delikatne dla włosów. W ten sposób marka ewoluowała od pierwszych peruk i tresek w 1968 roku, poprzez rewolucyjne lakiery bez gazów pędnych, aż do dzisiejszej absolutnej czołówki w segmencie profesjonalnych szczotek, nożyczek i akcesoriów fryzjerskich.
Pokaż więcej
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!