Kod produktu: 11518
Marka: Remington
Model: MB6850
GTIN (EAN): 4008496942114
Dostępność: niedostępny w ofercie
Trymer do brody Remington Vacuum MB 6850 z technologią próżniową wyłapuje nawet 95% przyciętych włosów. Ostrza z powłoką tytanową i regulowany grzebień do precyzyjnego stylizowania od 2 do 18 mm. Czas pracy do 60 minut przy 2 godzinach ładowania. Zdejmowana komora próżniowa do łatwego czyszczenia. Opakowanie zawiera głowicę wymienną 20 mm, regulowa... więcej »
Trymer do brody Remington Vacuum MB 6850 z technologią próżniową wyłapuje nawet 95% przyciętych włosów. Ostrza z powłoką tytanową i regulowany grzebień do precyzyjnego stylizowania od 2 do 18 mm. Czas pracy do 60 minut przy 2 godzinach ładowania. Zdejmowana komora próżniowa do łatwego czyszczenia. Opakowanie zawiera głowicę wymienną 20 mm, regulowaną nasadkę 2–18 mm, szczoteczkę do czyszczenia i etui.
Kolor: czarny
Rodzaj zasilania: sieciowe/akumulatorowe
Właściwości:
- technologia próżniowa
- wychwytuje do 95% zarostu
- szerokość głowicy 31 mm
- ostrza z powłoką tytanową
- czas pracy 60 minut
- czas ładowania 2 godziny
- akumulator litowy
- regulowana nasadka 2–18 mm
- wskaźnik zasilania
- zdejmowana komora próżniowa
- bardzo łatwe czyszczenie
Zawartość opakowania:
- głowica wymienna 20 mm
- regulowana nasadka 2 - 18 mm
- szczoteczka do czyszczenia
- etui
| Akcesoria: | dodatkowe nasadki, nasadki, szczoteczka do czyszczenia, etui |
| Czas ładowania: | 120 min |
| Czas pracy: | 60 min |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 1.6 m |
| Funkcje maszynki: | wskaźnik zasilania, technologia próżniowa |
| Kolor: | czarny |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Nasadki: | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm |
| Poziom hałasu: | 81 dB |
| Rodzaj baterii: | Li-Ion |
| Rodzaj zasilania: | akumulatorowe i sieciowe |
| Stan towaru: | nowy |
| Szerokość ostrza: | 31 mm |
| Waga opakowania: | 0.57 kg |
| Waga produktu: | 0.17 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 8 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 15 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 24.3 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 4.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 4.5 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 1 cm |
| Wysokość cięcia: | 1 mm |
Marka Remington jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie elektroniki do profesjonalnej pielęgnacji włosów, golenia i strzyżenia. W 1937 roku Remington wprowadził na rynek swoją pierwszą golarkę elektryczną, zmieniając przyszłość golenia mężczyzn i kobiet. Marka nieustannie udoskonala swoje procesy i technologie oraz tworzy najwyższej jakości innowacje. Wprowadza wyjątkowe produkty, które przynoszą jej klientom przyjemność każdego dnia. Specjalizuje się w urządzeniach elektrycznych do pielęgnacji włosów i golenia. W szerokiej ofercie marki znajdziesz prostownice do włosów, lokówki, termoloki, suszarki do włosów, golarki, depilatory i epilatory oraz inne świetne produkty. Wybierz najlepsze produkty marki Remington i podaruj sobie idealną pielęgnację włosów i ciała. Remington pomoże Ci odnaleźć swój charakterystyczny styl i wyjątkowość. Pokaż swoje prawdziwe ja w całej okazałości.
Pokaż więcej
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!