Kod produktu: 15270
Marka: BaByliss
Model: BG120E
GTIN (EAN): 3030050153552
Dostępność: niedostępny w ofercie
Trymer do ciała BaByliss BG120E jest wydajny i w 100% wodoodporny. Nadaje się zarówno do użytku na mokro, jak i na sucho. Dzięki nasadce golarki umożliwia golenie praktycznie na gładko. Do przycinania włosów służą 3 nasadki grzebieniowe o różnej długości. W porównaniu do tradycyjnej żyletki nasadka goląca nie podrażnia skóry. Urządzenie działa do 7... więcej »
Trymer do ciała BaByliss BG120E jest wydajny i w 100% wodoodporny. Nadaje się zarówno do użytku na mokro, jak i na sucho. Dzięki nasadce golarki umożliwia golenie praktycznie na gładko. Do przycinania włosów służą 3 nasadki grzebieniowe o różnej długości. W porównaniu do tradycyjnej żyletki nasadka goląca nie podrażnia skóry. Urządzenie działa do 70 minut bez ładowania.
Właściwości:
- bezprzewodowe użytkowanie
- 100% wodoodporny
- zmywalny
- czas działania do 70 minut
- czas ładowania 80 minut
- przyjazny dla skóry
Opakowanie zawiera:
- szczoteczka do czyszczenia
- nasadki grzebieniowe 3 mm - 7 mm
- torba do przechowywania
| Akcesoria: | szczoteczka do czyszczenia, nasadki, etui |
| Czas ładowania: | 80 min |
| Czas pracy: | 70 min |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Funkcje maszynki: | precyzyjny trymer, wodoodporna |
| Kolor: | czarny |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Nasadki: | 3 mm, 5 mm, 7 mm |
| Rodzaj maszynki: | golarka, golarka - trymer |
| Rodzaj zasilania: | akumulatorowe |
| Stan towaru: | nowy |
| Szerokość ostrza: | 35 mm |
| Waga opakowania: | 0.4 kg |
| Waga produktu: | 0.1 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 9 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 15 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 21.5 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 4 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 4.5 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 16 cm |
| Wysokość cięcia: | 0.1 mm |
BaByliss - francuski specjalista w dziedzinie pielęgnacji włosów i marka numer 1 na rynku europejskim w kategorii prostowania włosów. Marka BaByliss wprowadza na rynek nie tylko popularne produkty dla kobiet, jak suszarki do włosów, prostownice do włosów i lokówki, ale także nową kolekcję trymerów do włosów i brody dla nowoczesnych mężczyzn.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!