Kod produktu: 28256
Marka: Sencor
Model: SHS 9100RS-R
Dostępność: dostępny natychmiast
Stan towaru: rozpakowany
Jest to produkt zwrócony w ciągu 14 dni od zakupu. Towar został jedynie rozpakowany, jest w dobrym stanie i nie nosi śladów uszkodzeń. Suszarko-lokówka Sencor Artemiss Hot Air Styler SHS 9100RS zapewnia doskonałą pielęgnację podczas suszenia i stylizacji włosów. Ta wielofunkcyjna suszarko-lokówka z nowoczesnym cyfrowym silnikiem BLDC o długiej ż... więcej »
| Cena z VAT : | 676,79 zł | |
| Cena bez VAT : | 559,33 zł | |
Jest to produkt zwrócony w ciągu 14 dni od zakupu. Towar został jedynie rozpakowany, jest w dobrym stanie i nie nosi śladów uszkodzeń.
Suszarko-lokówka Sencor Artemiss Hot Air Styler SHS 9100RS zapewnia doskonałą pielęgnację podczas suszenia i stylizacji włosów. Ta wielofunkcyjna suszarko-lokówka z nowoczesnym cyfrowym silnikiem BLDC o długiej żywotności i mocy 1300 W zapewnia szybkie i ciche suszenie oraz stylizację. Silnik osiąga do 110 000 obrotów na minutę i generuje strumień powietrza o prędkości do 75 km/h. Suszarko-lokówka umożliwia wybór jednego z czterech ustawień temperatury - szybkie suszenie i stylizacja, normalne suszenie, delikatne suszenie oraz stały strumień zimnego powietrza do utrwalenia fryzury. Zakres temperatur wynosi od 20 do 72°C. Wystarczy ustawić tryb za pomocą lewego przycisku na uchwycie. Następnie użyj prawego przycisku, aby łatwo wybrać jedną z trzech prędkości nawiewu - niską, średnią lub wysoką. W zestawie znajduje się nasadka magnetyczna i koncentrator do suszenia włosów, szeroka nasadka do tworzenia loków, stożkowa nasadka do tworzenia naturalnych fal oraz szczotka do dodawania objętości. Aby ułatwić konserwację, urządzenie posiada zdejmowany filtr na uchwycie, który można łatwo wyjąć, wyczyścić i ponownie założyć. Do wysokiej jakości urządzenia przyczynia się nowoczesny design, który przyciąga wzrok już na pierwszy rzut oka.
Kolor: biały
Właściwości:
- suszarko-lokówka do włosów
- do szybkiej i delikatnej stylizacji
- wysokoobrotowy cyfrowy silnik BLDC
- do 110 000 obr./min.
- moc 1300 W
- prędkość przepływu powietrza do 75 km/h
- 4 ustawienia temperatury powietrza
- 3 ustawienia prędkości nawiewu
- bardzo cicha praca - 75 dB
- łatwa obsługa
- magnetyczne mocowanie nasadek
- zdejmowany filtr
- nowoczesny i elegancki design
- ergonomiczny uchwyt
- kabel o długości 1,8 m
Opakowanie zawiera:
- magnetyczną nasadkę do koncentratora
- koncentrator do suszenia włosów
- szeroką nasadkę do loków (średnica 36 mm)
- stożkową nasadkę do loków (średnica 30 mm)
- szczotkę zwiększającą objętość włosów
| Akcesoria: | koncentrator, nasadki |
| Częstotliwość napięcia: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Funkcje suszarki: | super cicha, zimne powietrze |
| Kolor: | biały |
| Maksymalna temperatura: | 72 °C |
| Moc: | 1300 W |
| Napięcie wejściowe: | 220-240 V |
| Obroty silnika: | 110000 obr/min |
| Poziom hałasu: | 75 dB |
| Prędkość powietrza: | 75 km/h |
| Przepływ powietrza: | 2.32 m³/godz |
| Regulacja temperatury: | 20-72 °C |
| Rodzaj silnika: | cyfrowy |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe |
| Rozmieszczenie przycisków na suszarce: | po wewnętrznej stronie |
| Stan towaru: | rozpakowany |
| Waga opakowania: | 1.818 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 13.6 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 17 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 40.7 cm |
| Wielofunkcyjna suszarko-lokówka do włosów Sencor Artemiss Hot Air Styler SHS 9100RS - 1300 W - biała Stan towaru: nowy − SHS 9100RS |
| W magazynie 20 szt i więcej + DOSTAWA BEZPŁATNA | 892,68 zł |
Ponad 20 lat temu historia Sencor, japońskiej marki sprzętu elektronicznego, zaczęła być pisana dosłownie tysiącami serc, które muszą być włożone w pracę, aby producent odniósł sukces. Od początku istnienia marki Sencor jej hasłem przewodnim był zasięg, design i jakość idąca w parze z ceną. Wielkość asortymentu jest naprawdę zdumiewająca. Audio, wideo, telefony komórkowe, tablety, roboty, blendery, ekspresy do kawy, odkurzacze, żelazka, suszarki do włosów, lokówki, golarki, nianie elektroniczne, kalkulatory, lampy. To naprawdę tylko niewielka lista ponad 1000 produktów z różnych kategorii, od elektroniki multimedialnej, przez kuchnię, dom i biuro, po produkty dla zdrowia i urody. Niektóre z produktów można znaleźć w bezkonkurencyjnej palecie kolorów. Można na przykład skompletować cały zestaw wyposażenia kuchennego w tym samym designie. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie, gdzie płacisz odpowiednią cenę za produkt wysokiej jakości i ani złotówki więcej. Właśnie dlatego produkty Sencor regularnie pojawiają się na szczycie rankingów popularności wśród konsumentów.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!