Profesjonalny zestaw 5 różnych grzebieni w czarnym etui Duko. Grzebienie do włosów są lekkie i elastyczne. Idealne dla początkujących i profesjonalistów. Zestaw zawiera: 5 szt. Kolor: czarny
| Cena z VAT : | 39,11 zł / opak. | |
| Cena bez VAT : | 32,32 zł / opak. | |
Profesjonalny zestaw 5 różnych grzebieni w czarnym etui Duko. Grzebienie do włosów są lekkie i elastyczne. Idealne dla początkujących i profesjonalistów.
Zestaw zawiera: 5 szt.
Kolor: czarny
| Kolor: | czarny |
| Materiał grzebienia: | plastik |
| Rodzaj grzebienia: | do strzyżenia, do tapirowania, do rozczesywania |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.115 kg |
| Waga produktu: | 0.115 kg |
| Właściwości grzebienia: | antystatyczny, dwie gęstości zębów, metalowy szpikulec, plastikowy szpikulec, odporny na wysoką temperaturę |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 6 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 24 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 6 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 24 cm |
Od 1992 roku DUKO zajmuje się importem i dystrybucją profesjonalnych akcesoriów fryzjerskich i drogeryjnych. Jej produkty wyróżniają się jakością i trwałością, są idealne do salonów i użytku domowego. Produkty DUKO odpowiadają aktualnym trendom i potrzebom profesjonalistów.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!