Kod produktu: 24144
Marka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343018199
Dostêpnoœæ: dostêpny natychmiast
Kolor: ¿ó³ty pastelowy
Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Kids jest idealna dla dzieci. Ma specjalnie wyprofilowany kszta³t, który nadaje siê do masa¿u skóry g³owy. Mo¿na jej u¿ywaæ zarówno na mokrych, jak i suchych w³osach dziecka. Zawiera mieszankê 100% czystego w³osia dzika i w³osia nylonowego. Zadaniem w³osia dzika jest wyg³adzenie w³ókna w³osa podczas stylizacji i n... wiêcej »
| Cena z VAT : | 60,54 z³ | |
| Cena bez VAT : | 50,03 z³ | |
Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Kids jest idealna dla dzieci. Ma specjalnie wyprofilowany kszta³t, który nadaje siê do masa¿u skóry g³owy. Mo¿na jej u¿ywaæ zarówno na mokrych, jak i suchych w³osach dziecka. Zawiera mieszankê 100% czystego w³osia dzika i w³osia nylonowego. Zadaniem w³osia dzika jest wyg³adzenie w³ókna w³osa podczas stylizacji i nadanie w³osom niezbêdnego po³ysku oraz objêtoœci. Nylonowe w³osie zaœ lekko stymuluje naskórek. To wyj¹tkowo delikatne, antystatyczne w³osie zapewnia bardzo delikatn¹ pielêgnacjê w³osów dziecka i zapobiega na³adowaniu elektrostatycznemu. Ergonomiczny uchwyt wykonany z antypoœlizgowego materia³u idealnie dopasowuje siê do dzieciêcych d³oni. Dziêki szczotce Fingerbrush Kids czesanie w³osów malucha staje siê zabaw¹.
Kolor: pastelowy ¿ó³ty
Ca³kowita d³ugoœæ szczotki: 21 cm
W³osie: 100% w³osie dzika i w³osie nylonowe
Waga: 60 g
W³aœciwoœci produktu:
- szczotka do w³osów dla dzieci
- u³atwia rozczesywanie
- masuje i stymuluje skórê g³owy
- antystatyczne w³osie zapobiegaj¹ce na³adowaniu elektrostatycznemu w³osów
- ergonomiczny uchwyt wykonany z antypoœlizgowego materia³u
- niewielka waga
| D³ugoœæ korpusu szczotki: | 95 mm |
| Kolor: | ¿ó³ty |
| Kszta³t szczotki: | p³aski |
| Materia³ szczotki: | plastik |
| Rodzaj szczotki: | do suszenia, do rozczesywania, p³aska |
| Rodzaj w³osia: | nylonowe z kulk¹, naturalne |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.06 kg |
| Waga produktu: | 0.06 kg |
| W³aœciwoœci szczotki: | antystatyczna, dwie warstwy w³osia, dla dzieci, do w³osów mokrych, kszta³t ergonomiczny |
| Wymiary opakowania - g³êbokoœæ: | 2.5 cm |
| Wymiary opakowania - szerokoϾ: | 7 cm |
| Wymiary opakowania - wysokoϾ: | 21 cm |
| Wymiary produktu - g³êbokoœæ: | 2.5 cm |
| Wymiary produktu - szerokoϾ: | 7 cm |
| Wymiary produktu - wysokoϾ: | 21 cm |
Odkryj œwiat Olivia Garden - profesjonalnej marki, która od ponad pó³ wieku zmienia sposób, w jaki dbamy o nasze w³osy. To, co zaczê³o siê w 1967 roku w belgijskim Liege jako œmia³e marzenie ma³¿eñstwa Jeana i Micheline Rennette, z czasem przekszta³ci³o siê w globalnego lidera na rynku akcesoriów fryzjerskich. Dziœ produkty tej rodzinnej firmy mo¿na znaleŸæ w najbardziej presti¿owych salonach w ponad 100 krajach na ca³ym œwiecie.
Historia marki Olivia Garden to opowieœæ o nieustannym d¹¿eniu do doskona³oœci. Od samego pocz¹tku za³o¿yciele wierzyli, ¿e fryzjerzy zas³uguj¹ na narzêdzia, które bêd¹ nie tylko funkcjonalne, ale tak¿e ergonomiczne i delikatne dla w³osów. W ten sposób marka ewoluowa³a od pierwszych peruk i tresek w 1968 roku, poprzez rewolucyjne lakiery bez gazów pêdnych, a¿ do dzisiejszej absolutnej czo³ówki w segmencie profesjonalnych szczotek, no¿yczek i akcesoriów fryzjerskich.
Poka¿ wiêcej
Prezenty do zamówieñ
Do zamówieñ rozdajemy prezenty.
Darmowa wysy³ka
DARMOWA dostawa przy zakupach powy¿ej 349 z³!
Expresowa wysy³ka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyœlemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomo¿emy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obs³uga klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!