Kod produktu: 26344
Marka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343018625
Dostępność: niedostępny w ofercie
Kolor: arktyczny turkusowy
Odkryj kolekcję Arctis Light - limitowaną edycję inspirowaną odcieniami nocy polarnej, gdzie niebo tańczy kolorami tak żywymi, że ożywają i otulają świat eterycznym blaskiem. Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Arctic Teal ma specjalnie wyprofilowany kształt, który nadaje się do masażu skóry głowy. Można jej używać zarówno na mokre, ... więcej »
Odkryj kolekcję Arctis Light - limitowaną edycję inspirowaną odcieniami nocy polarnej, gdzie niebo tańczy kolorami tak żywymi, że ożywają i otulają świat eterycznym blaskiem.
Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Arctic Teal ma specjalnie wyprofilowany kształt, który nadaje się do masażu skóry głowy. Można jej używać zarówno na mokre, jak i suche włosy. Zawiera mieszankę włosia dzika, którego zadaniem jest wygładzenie włókna włosa podczas stylizacji i nadanie włosom niezbędnego blasku i objętości, oraz włosia nylonowego, które delikatnie stymuluje skórę. Wyjątkowo delikatne, antystatyczne włosie zapewnia szczególnie delikatną pielęgnację włosów i zapobiega ich elektryzowaniu się. Duże otwory wentylacyjne szczotek zapewniają lepszy przepływ powietrza. Efektem jest szybsze i skuteczniejsze suszenie. Ergonomiczny uchwyt z antypoślizgowego materiału i wyjmowana końcówka do rozdzielania pasm zapewniają maksymalny komfort użytkowania.
Kolor: arktyczny turkusowy
Całkowita długość szczotki: 270 mm
Szerokość szczotki: 70 mm
Długość powierzchni czesania: 110 mm
Długość uchwytu: 110 mm
Właściwości:
- szczotka do włosów
- masuje i stymuluje skórę głowy
- antystatyczne włosie zapobiegające elektryzowaniu się włosów
- duże otwory zapewniają szybsze suszenie włosów podczas suszenia suszarką
- ergonomiczny uchwyt z antypoślizgowego materiału
- wyjmowana końcówka do rozdzielania pasm włosów
- niewielka waga
| Kolor: | turkusowy |
| Stan towaru: | nowy |
| Waga opakowania: | 0.093 kg |
| Waga produktu: | 0.093 kg |
| Wymiary opakowania - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary opakowania - szerokość: | 6.5 cm |
| Wymiary opakowania - wysokość: | 27 cm |
| Wymiary produktu - głębokość: | 3 cm |
| Wymiary produktu - szerokość: | 6.5 cm |
| Wymiary produktu - wysokość: | 27 cm |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: czarny |
| W magazynie ostatnie 12 szt | 73,04 zł |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: fioletowy pastelowy − FB1PC-LAV |
| W magazynie ostatnie 12 szt | 73,04 zł |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: różowy − FB1PC-HP |
| W magazynie ostatnie 9 szt | 73,04 zł |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: różowy pastelowy − FB1PC-PM |
| W magazynie 20 szt i więcej | 73,04 zł |
| Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium Kolor: zielony matowy − ID2176 |
| W magazynie ostatnie 3 szt | 73,04 zł |
Firma OLIVIA GARDEN została założona w Belgii w 1968 roku. Olivia Garden ma długą historię projektowania i wspierania innowacji wysokiej jakości produktów fryzjerskich zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich fryzjerów.
Prezenty do zamówień
Do zamówień rozdajemy prezenty.
Darmowa wysyłka
DARMOWA dostawa przy zakupach powyżej 349 zł!
Expresowa wysyłka
Do 14:00 zamówisz, dzisiaj wyślemy!
Profesjonalne doradztwo
Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu - kontakt.
Zweryfikowane przez klientów
Zadowolenie klientów gwarantowane certyfikatem.
100% obsługa klienta
Aktualne informacje o stanie zamówienia przez e-mail i SMS!